Kourtney Kardashian (44 l.) nazwała siostrę Kim Kardashian (42 l.) „narcyzem” po tym, jak znów wdały się w ogromną sprzeczkę dotyczącą ich współpracy z włoskim domem mody Dolce & Gabbana, o którą ewidentnie zabiegają obie panie.

TO jest nowy chłopak Kim Kardashian

Kim krytykowała ślub Kourtney Kardashian i jej ukochanego Travisa Barkera, który nazwała mało oryginalnym, zaś Kourtney oskarżyła swoją młodszą siostrę o to, że spiskowała z Domenico Dolce i Stefano Gabbaną podczas jej włoskich zaślubin…

Tylko o tym może myśleć twój egoistyczny, samolubny umysł […] Nie możesz znieść, że ktoś inny jest w centrum uwagi. Przyszłaś na mój ślub, nie mogłaś być szczęśliwa, narzekałaś od chwili, gdy tam się pojawiłaś, aż do chwili, gdy wyszłaś […] Nie mogłaś być szczęśliwa dla mnie, bo nie byłaś w centrum uwagi, powiedziała Kourtney Kardashian.

Kim Kardashian jest narcyzem?

Wojna między siostrami trwa już od jakiegoś czasu, w związku z tym w sieci pojawia się wiele teorii na temat Kardashianek. Internauci zaczęli także analizować zachowanie Kim i znaleźli wiele prawdy w jej „narcyzmie”.

Kim Kardashian pokazała się w nowej fryzurze

Narcystyczne zaburzenie osobowości charakteryzuje się m.in.: „teatralnością w zachowaniu, chwiejnością nastroju, zabieganiem o uwagę innych, ale też częstymi konfliktami z dalszymi i bliższymi sobie ludźmi”.

Jak myślicie? Jest coś w tym z prawdy?