Kim Kardashian (43 l.) pomyliła niewinnego mieszkańca Nowego Jorku z więźniem oczekującym na wykonanie wyroku śmierci w Teksasie, zachęcając miliony swoich obserwujących do składania petycji o ponowne rozpatrzenie jego sprawy.

Okazuje się, że Kim Kardashian zamierzała podzielić się zdjęciem więźnia Ivana Cantu, zamiast tego zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie Ivana A. Cantu – pewnego, Bogu ducha winnego project managera.

Romans! Kim Kardashian widziana z Beckhamem Jr

Do wszystkich moich przyjaciół i rodziny: nie zostanę stracony, jakiś idiota prowadzący @kimkardashian użył mojego zdjęcia zamiast Ivana «Abnera» Cantu, oznajmił Ivan Cantu na Facebooku.

Ivan Cantu zamieścił zrzut ekranu z InstaStory Kim Kardashian, na którym znajdował się jego czarno-biały portret z opisem, jak można pomóc mu, by nie został stracony.

Wpadka Kim Kardashian

Mieszkaniec Nowego Jorku, który nie przebywa w więzieniu i nie ma problemów z prawem, powiedział TMZ, że „rozumie, że ktoś z zespołu Kim Kardashian prawdopodobnie przez pomyłkę udostępnił nieprawidłowe zdjęcie”, ale nie miałby nic przeciwko przeprosinom z jej strony.

Kardashian (43 l.) usunęła historię na Instagramie i przeprosiła, „Dziś wcześniej opublikowano błędne zdjęcie pana Cantu i chcę przeprosić osobę, której zdjęcie zostało wykorzystane przez pomyłkę”.

Kim Kardashian chwali się kosmiczny CyberTruckiem

A jeśli chodzi o prawdziwego „skazanego” Kim Kardashian namawia ludzi, aby napisali do prokuratora okręgowego i gubernatora z prośbą o ułaskawienie więźnia, ponieważ w środę w Teksasie ma on zostać stracony. Cantu podobno błędnie oskarżony jest o podwójne morderstwo.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: