Kinga Duda dwa miesiące temu ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nawet dumny tata, Andrzej Duda pochwalił się na Instagramie zdjęciem córki przed uczelnią i obronioną pracą magisterką.

Kinga Duda wyjedzie z kraju

To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść… Duma!

– napisał Prezydent Polski.

OMG! Kinga Duda w Białym Domu (ZDJĘCIA) – jej wizyta była owiana tajemnicą

Od razu zaczęto spekulować, gdzie córka Prezydenta zamierza dalej się kształcić. Pisano, że chce wyjechać do Stanów Zjednoczonych, a potwierdzeniem miała być ostatnia jej wizyta z rodzicami w Białym Domu. Wyjazd był przez długi czas tajemnicą, a kiedy wyszło na jaw, że Kinga poleciała na wyjazd służby z rodzicami – dziennikarze zaczęli wypytywać, czy poleciała tam za pieniądze podatników.

Teraz dr Sergiusz Trzeciak – specjalista do spraw marketingu politycznego i komunikacji strategicznej tłumaczy w „Party”, dlaczego córka Prezydenta wyjedzie z kraju.

Podczas kampanii prezydenckiej oboje deklarowali, że Polska potrzebuje wszechstronnie wykształconych ludzi i pani Kinga to założenie konsekwentnie realizuje. Zdolna i ambitna córka jest powodem do dumy każdego rodzica, więc taki krok tylko wzmocni ich wizerunek. Poza tym w USA będzie mogła pracować anonimowo na własne nazwisko, bez łatki „córki prezydenta”

–  powiedział dla „Party” dr Sergiusz Trzeciak.

Maciej Musiał u Kuby Wojewódzkiego opowiedział ze szczegółami o relacji z Kingą Dudą

 

 

scena z: Kinga Duda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda, fot. Gałązka/AKPA