Maciej Musiał (24 l.) to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Kilka lat temu sfotografowano go razem z Kingą Dudą i spekulowano, że byli w związku. Maciej był gościem u Kuby Wojewódzkiego i w końcu opowiedział więcej o ich relacji.

Maciej Musiał spotyka się ze znaną polską aktorką?

Maciej Musiał o tym, co łączy go z Kingą Dudą

Czy jest prawdą, że byłeś związany z córka prezydenta, panią Kingą Dudą? – zapytał dziennikarz.

Maciej odpowiedział:

Nie mogę ci tego powiedzieć. Muszę dbać o dyskrecję – zażartował. Nie byliśmy razem, ale to miła dziewczyna. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. (…) Kiedy pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam. Potem trochę pisaliśmy, później spotkaliśmy się na imprezie znajomego. To było bardzo urocze, bo ona sobie kompletnie z tym nie radziła. Wszyscy jej znajomi robili jej zdjęcia, kręcili sobie z nią filmiki. Tłumaczyłem jej, że musi wyznaczać granice.

 

Maciej Musiał

Opowiedział też historię, w której uratował Kingę przed niebezpieczną sytuacją.

Poszliśmy na imprezę i szliśmy bulwarami. Wtedy ją uratowałem. Szło dwóch pijanych gości i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem.

Musiał obok Radcliffe i James najbardziej wpływową gwiazdą w Europie

Maciej Musiał i Kinga Duda – historia znajomości

W 2016 wybuchły plotki na temat związku Macieja Musiała z córką prezydenta Andrzeja Dudy, Kingą. Paparazzi sfotografowali aktora, gdy odwiedzał ją w Pałacu Prezydenckim. Jego menadżer zdementował jednak te doniesienia twierdząc, że znają się od dawna, ale to tylko przyjaźń. Teraz Maciej Musiał wyraźnie to potwierdził.

ZOBACZ:

Kinga Duda i Maciej Musiał na językach

Maciej Musiał ma dziewczynę. Jej uroda jest powalająca!

Maciej Musiał zagra Sir Lazlo w Wiedźminie. To jego drugi serial z Netflixem

Maciej Musiał Kinga Duda