Po kłótni, która lotem błyskawicy rozeszła się w polskim show-biznesie, Kinga Rusin wydała w sobotę rano oświadczenie, które wprawiło wszystkich w niemały szok. Okazuje się, że dziennikarka nie wybiera się na sobotni bal TVN.

Kinga Rusin USUNĘŁA wszystkie posty o Małgorzacie Rozenek. Pożałowała?

W poście na Instagramie Rusin wyjaśniła, dlaczego nie zamierza kontynuować kłótni z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem. Poinformowała też, że prawdopodobnie nie pojawi się na wieczornej imprezie.

Bal Fundacji TVN Nie Jesteś Sam to najważniejsza impreza stacji oraz jedna z największych imprez roku polskiego show-biznesu. Rusin na balu TVN zabrakło tylko raz – w 2011 roku. Wielokrotnie została uznana też najlepiej ubraną gwiazdą, a nawet królową balu.

Konflikty gwiazd TVN-u w pigułce. Ten post na Facebooku zwalił nas z nóg!

Rusin w sobotę rano poprowadziła Dzień Dobry TVN i zamierzała wybrać się na bal na warszawskim Torze Służewiec. Miała już nawet przygotowaną kreację i specjalnie na tę okazję przyleciała do Polski!

Po południu okazało się, że suknia chyba pozostanie dziś na wieszaku!

Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam – doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć, choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys. złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy – napisała Kinga

Fanom dziennikarki bardzo nie spodobała się jej decyzja. Zarzucają Rusin tchórzostwo i chowanie głowy w piasek.

Gwiazdy na balu TVN-u (DUŻO ZDJĘĆ)

Powinna Pani pójść, nie ma się Pani czego wstydzić, to innym powinno być bardzo wstyd.
Na bal powinna pani pójść…
Dlaczego chce Pani zrezygnować z balu? Dlaczego nie może Pani korzystać z takich przyjemności? Bo „oni” tam będą? Przecież to bez sensu

Jak myślicie, Rusin się złamie i pokaże się na imprezie? Czy naprawdę zrezygnuje z balu?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kończę spór personalny w którym broniłam mojego dobrego imienia. Dziękuję za wspaniałe wsparcie dziesiątek tysięcy ludzi (w sumie ponad 100 tysięcy polubień postów). Zdecydowałam się jednak skasować te oświadczenia bo zaczęły przesłaniać rzeczy najważniejsze. Razem pozostajemy w walce o przyrodę i prawa zwierząt. Podobnie jak Wy nie jestem radykalna, stosuję to co nazwałam Moim Minimum Ekologicznym.Każdy z nas konsumentów może BEZ WYSIŁKU i DYSKOMFORTU i wielkich poświęceń codziennie w jakiś sposób przyczynić się do poprawy sytuacji zwierząt i planety. Łatwo zrezygnować z marek kosmetyków testowanych na żywych zwierzętach. Są setki alternatyw (droższych i tańszych) i wymaga to małego wysiłku. Łatwo zrezygnować z naturalnych futer. Są alternatywy i są nawet tańsze. Niestety, trudniej zrezygnować z galanterii skórzanej ale niektórzy robią to coraz częściej. Ja np. jeszcze nie zdecydowałam się na ten krok. Ale za to nie jem mięsa. O innych kwestiach (np. samochody czy jeździectwo) będę się jeszcze wypowiadać. Ważne, żebyście nie dali się zakrzyczeć, że jak robicie tylko jedną rzecz dobrą dla przyrody, ale już nie pięć to jesteście hipokrytami i wszystko jest nic nie warte. Mamy prawo zwracać uwagę i robić dobro nawet jeśli sami nie jesteśmy doskonali. W kwestii wszystkich marek akceptujących okrucieństwo wobec zwierząt i wszystkich celebrytów je reklamujących. Jeśli robią to świadomie, obciąża to ich sumienie i wizerunek. Niech wiedzą, że my wiemy, że jesteśmy coraz bardziej świadomi. Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam – doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)