Kinga Rusin przez wiele lat była dziennikarką i prowadzącą Dzień Dobry TVN. Po kilku latach zrezygnowała z pracy w telewizji i zaczęła podróżować po świecie ze swoim partnerem Markiem Kujawą. Była już między innymi na „maleńkiej wyspie na oceanie”, w dzikiej Afryce czy Malediwach.

Kinga Rusin pokazała zdjęcia sprzed 31 lat. Miała wtedy zaledwie 21 lat

Kinga Rusin przeszła operację

Mimo wycofania się z mediów nadal walczy z prawem kobiet w Polsce – nie boi się otwarcie krytykować ówczesnej władzy, używając do tego mocnych oskarżeń.

Kinga Rusin na wieczorze panieńskim! „Zapowiedź ślubu jednej z nas chyba warto uczcić”

Dziennikarka przez ostatnie tygodnie zwiedzała ze swoim ukochanym Kanadę, Hawaje i USA (jeździła po stanie Montana i Idaho). Po długiej wyprawie wróciła do Warszawy i jak się okazuje, w końcu znalazła czas na operacje naprawy ścięgna. Teraz dziennikarkę czeka kilka tygodni leżenia w swoim luksusowym apartamencie.

Za mną planowa naprawa ścięgna, po kilkunastu latach ostrej jazdy na tyczkach i pływania na kajcie. Mały zabieg, ale potrzebny, no i trzeba zdążyć przed kolejnym sezonem. Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych „szaleństwach” – pisze Kinga Rusin.

Kinga Rusin reaguje na historie pani Joanny z Krakowa. „Polski katotaliban w pełnej krasie!”

Natomiast gwiazda nie ma czasu na nudę. To dla niej czas na nadrobienie zaległości: „Przy moim łóżku jest metrowy stos niedokończonych książek, odnowione wszystkie subskrypcje do różnych streamingów – nadrobię zaległości czytelnicze i kinowe i nagadam się za wszystkie czasy z mamą, z córkami i z przyjaciółkami!”.