Odkąd Kinga Rusin zrezygnowała z prowadzenia śniadaniowego programu „Dzień Dobry TVN” można uznać, że stała się ona prawdziwą globtroterką. Dziennikarka chętnie bowiem fotografuje się w każdym nowym miejscu, które odwiedza i zdaje swoim fanom relacje na bieżąco. Była już między innymi na „maleńkiej wyspie na oceanie”, w dzikiej Afryce czy Malediwach.

Kinga Rusin pozwana przez MYŚLIWYCH! Czują się prześladowani

Kinga Rusin bawi się na wieczorze panieńskim

Kinga Rusin te wszystkie miejsca przemierza ze swoim partnerem Markiem Kujawą, z którym od 13 lat tworzy idealny związek. Lata temy w rozmowie z „Vivą” dziennikarka mówił, że mężczyzna pokazał nie tylko jej, ale także jej córkom, na czym polega partnerstwo.

Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie – tłumaczyła.

Kinga Rusin ma 51 lat? To niemożliwe! Jej ciało mówi co innego

Teraz na profilu instagramowym Kingi Rusin pojawił się nowy post, w którym widzimy zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Dziennikarka bawiła się z przyjaciółkami na greckiej wyspie Rodos. Widzimy, że panie miały na głowie wianki, jedne białe, a drugie pomarańczowe.

Kinga Rusin pokonała straszliwą traumę sprzed lat. Wspomina tragiczne wydarzenia, które mogły się skończyć śmiercią!

Kinga Rusin nie zdradziła, kogo to był wieczór panieński, tym bardziej dało nam do myślenia, czy to może ona sama już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Jak myślicie?

Co to był za wieczór!!! Wykwintna kolacja, a później tańce do białego rana! A wszystko w zabytkowej scenerii „białego” miasta, Lindos, z widokiem na średniowieczną fortecę. Jak się bawić to się bawić💃🏻! A było co świętować, bo zapowiedź ślubu jednej z nas chyba warto uczcić – pisze Rusin.

Okazuje się, że zaproszone były też Katarzyna Sokołowska i Karolina Ferenstein-Kraśko, ale nie doleciały:

Takie „wizyty” na Rodos to już tradycja. Kasia @kasiasokolowska_official i Malina @karolinaferenstein_krasko , brakowało nam Was bardzo tego wieczora, ale zrobimy sobie powtórkę – czytamy.

 

Kinga Rusin z Markiem Kujawą

Kinga Rusin, Marek Kujawa/fot. AKPA

Kinga Rusin w objęciach partnera

Kinga Rusin, Marek Kujawa/fot. AKPA

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Marek Kujawa, Kinga Rusin, SK:, , fot. Podlewski/AKPA