Kinga Rusin (48 l.) skasowała post z Adele, który wrzuciła na swój Instagram po imprezie oscarowej zorganizowanej przez Beyonce i jej męża, Jaya Z. Selfie Rusin z Adele obiegło cały internet i trafiło na wszystkie światowe media piszące o gwiazdach.

Więcej na ten temat: Kinga Rusin dostała KOMPLEMENT od Beyonce! A do tego zdjęcie z Adele!

Kinga Rusin na przyjęciu u Beyonce – selfie z Adele na Instagramie

Polska dziennikarka została zaproszona na pooscarową imprezę organizowaną przez Beyonce i Jaya Z. Party odbywało się w doborowym towarzystwie, było jednak imprezą prywatną. Podczas przyjęcia nie wolno było używać telefonów.

Kinga Rusin pokazała się TOPLESS na Instagramie. Dziennikarka ma pewną prośbę do fanów

Tymczasem kilka godzin po zakończeniu party wrzuciła na sój Instagram selfie z Adel i ze szczegółami opisała, jak bawiła się z gwiazdami – Beyonce, Rihanną, Adele, Leonardo DiCaprio.

Selfie z gwiazdą wkrótce obiegło nie tylko polski, ale i światowy internet. Fotka ze szczupłą Adele pojawiła się na stronie „Daily Mail”, opublikował ją serwis „People” i większość innych serwisów piszących o gwiazdach. Media skupiły się na szczupłej Adele, wspomniały też o tym, kim jest Kinga Rusin.

Magda Gessler w konflikcie z Kingą Rusin, a wszystko z powodu przypraw!

Kinga Rusin skasowała zdjęcie z Adele na swoim Instagramie

Kilka godzin temu dziennikarka usunęła fotkę ze swego Instagrama. Wygląda na to, że sława trochę ją przerosła, bo w poście zamieszczonym na IG Kinga Rusin pisze:

Kochani, już nie mam siły odpisywać każdemu dziennikarzowi z osobna (od Polski po Nową Zelandię i Peru) więc napiszę tu, żeby zamknąć sprawę: z oczywistych względów, nie będę udzielać wywiadów ani polskim ani zagranicznym mediom na temat opublikowanego przeze mnie w poprzednim poście zdjęcia, które obiegło świat. Chowam go do archiwum. To było szaleństwo którego nie przewidziałam. Czas odpocząć i trochę się wyspać – w ciągu ostatnich dni spałam raptem parę godzin.

Kinga Rusin wyjątkowo w 9 rocznicę związku pokazała ukochanego. Fani: Wygląda Pani jak nastolatka

Kinga Rusin na FB Daily Express

Kinga Rusin na stronie „People”:

Kinga Rusin na stronie Daily Express:

Kinga Rusin na stronie „Daily Mail”:

Kinga Rusin na FB „People”:

 

A tak sytuację skomentowali Vogule Poland (post z FB niżej) –>

Wyświetl ten post na Instagramie.

😛😛😛#kingarusin #plotki #adele

Post udostępniony przez Kozaczek (@kozaczek.poland)

Adele, fot. JOE BROWN / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Podlewski/AKPA