Magda Gessler (66 l.) należy do najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Popularna restauratorka w mediach wykreowała wizerunek znawczyni tradycyjnej, polskiej kuchni. Jakie było zdziwienie fanów, gdy Gessler wraz z resztą jurorów Masterchefa goszcząc kanapę programu Dzień Dobry TVN nie potrafiła rozpoznać po zapachu jednej ze swoich ulubionych przypraw!

Magda Gessler pokazała wiadomość prywatną fana. To będzie kolejny HIT Internetu

Magda Gessler w konflikcie z Kingą Rusin?

Na początku dziennikarka Dzień Dobry TVN, w asyście Piotra Kraśki postanowiła wypytać jurorów na temat najnowszego sezonu popularnego programu kulinarnego, Masterchef.  Po małym smal talk przyszła pora na podkręcenie atmosfery w studiu. Kinga Rusin wymyśliła ciekawe zadanie weryfikujące zmysł węchu trójki kucharzy, które często jest pokazywane w popularnym show kulinarnym. Mowa tutaj o odgadywaniu przypraw jedynie za pomocą zapachu. Bez wątpienia jurorom Masterchefa nie wyszło te zadanie. Swoje błędy tłumaczyli tym, że nie dało się poprawnie rozpoznać zapachu przypraw, z powodu zbyt małych otworów w pojemnikach. Kilka dni po wpadce, jaką zaliczyli prowadzący program kulinarny, Kinga Rusin postanowiła przypomnieć widzom o tym, że Magda Gessler nie rozpoznała zapachu kuminu, który jest jedną z jej ulubionych przypraw.

Magda Gessler i Kinga Rusin – nowa przyjaźń w show-biznesie?

Fani restauratorki spodziewali się ostrego komentarza skierowanego w stronę dziennikarki. Jakie było ich zdziwienie, gdy dowiedzieli się, że panie postanowiły wyjaśnić całą sprawę poprzez rozmowę telefoniczną. Jak wynika z komentarzy to Magda była tą stroną, która postanowiła pierwsza skonfrontować się z Kingą Rusin.

Na Instagramie restauratorki pojawiło się zdjęcie ukazujące Magdę w promieniach zachodzącego słońca. Gessler miała na sobie  zwracające uwagę, błyszczące okulary przeciwsłoneczne. Post Magdy postanowiła skomentować Kinga Rusin.

Magda, przesyłam buziaki i dziękuję za telefon! Masz rację, złych ludzi, którzy chcieli nas dziś poróżnić należy olać! #stopFakeNews #hejtstop – napisała pod zdjęciem restauratorki Kinga Rusin.

Na odpowiedź Magdy nie trzeba było długo czekać.

Kinga my zawsze razem będziemy … przeciwko wiatrom złych duchom, czarnym kapturom… nienawiści i zemście … trzymamy sztamę … i malujemy świat na kolorowo prawda.. kochana – opisała w typowym dla siebie stylu restauratorka.

Jak myślicie, zostaną dobrymi przyjaciółkami?

ZOBACZ WIĘCEJ:

HIT! Magda Gessler TAŃCZY z córką Larą i ukochanym Waldemarem

Kinga Rusin Naga na okładce Vivy!; przyznała, że to był jej pomysł

Magda Gessler w PROSTYCH WŁOSACH. Fani są w szoku

View this post on Instagram

Magiczne swiatlo… piękny zachod ☀️❤️

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

Kinga Rusin Magda Gessler

scena z: Kinga Rusin, Czarek Lis, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA