Kina Rusin (48 l.) od lat ma okazję gościć na gali wręczenia Oscarów. Nie inaczej było i tym razem, choć teraz pojechała tam nie do pracy, a prywatnie. Dziennikarka nie ukrywa, że bardzo ją to cieszy, bo jak napisała na Instagramie, dzięki temu ma więcej czasu na „na cudowne spotkania i imprezy do białego rana”.

Kinga Rusin w NIETYPOWYM stroju na gali. „Czemu w piżamie?”

Oscary 2020. Kinga Rusin na after party

I faktycznie do rana się bawiła, a do hotelu wróciła o 7:00! Kinga Rusin minioną noc spędziła na prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya-Z, na której roiło się od wielkich gwiazd. Nasza dziennikarka ma co wspominać, bo miała okazję rozmawiać z Adele i tańczyć z raperem! Kinga Rusin jest niezwykle podekscytowana, dlatego postanowiła zamieścić na Instagramie obszerną relację z after party.

Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej, bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa… – relacjonuje Rusin.

To nie jest Kinga Rusin! Polska gwiazda totalnie zmieniła styl (ZDJĘCIA)

To jeszcze nic! Kinga Rusin może pochwalić się rozmową z Rihanną, a także tańcem Leo DiCaprio. Wspomniała też o uśmiechach Bradleya Coopera, a także komplementach od Beyonce.

Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay-Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie, bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyonce‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem, że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem-Z – napisała.

Niestety, nie miała okazji gawędzić, ani bawić się w towarzystwie sióstr Kardashian, ale za to udało jej się nawiązać kolejne znajomości z wielkimi gwiazdami.

Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka, które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam – napisała.

View this post on Instagram

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o… butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku… Tylko ok. 200 osób, na małej,  klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa…😉 Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, takie zwykłe przyjęcie 😉. Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬…

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

ZOBACZ TEŻ:

Kinga Rusin pokazała się TOPLESS na Instagramie. Dziennikarka ma pewną prośbę do fanów

Kinga Rusin apeluje, by PRZESTAĆ kupować plastikowe kwiaty. Jedni się zgadzają inni bulwersują!

48-letnia Kinga Rusin SZALEJE na koncercie Taco: śpiewa na żywo piosenki być może przyszłego zięcia