Kinga Rusin (48 l.) należy do gwiazd, które głośno mówią o ekologicznym trybie życia, wywieraniu pozytywnego wpływu na środowisko i ograniczeniu szkodliwych związków. Dzienniaka jest miłośniczką zdrowego stylu życia, począwszy od jedzenia po kosmetyki, które również muszą być pozbawiane szkodliwych substancji. Kinga wyznaje zasadę życia w zgodzie z naturą. Nie krepują ją nagość. Rusin postanowiła po raz kolejny zaskoczyć fanów i pokazała się w „stroju Ewy„.

48-letnia Kinga Rusin SZALEJE na koncercie Taco: śpiewa na żywo piosenki być może przyszłego zięcia

Kinga Rusin nago na Instagramie ma prośbę do swoich obserwatorów

Kinga Rusin należy do wysportowanych osób. Gwiazda jeździ konno, uprawia jogę i ogólnie prowadzi aktywny tryb życia. Przy okazji nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Jakiś czas temu dziennikarka wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla ekologicznego wydania magazynu „Viva, który postanowił współpracować z Kingą.

Po czasie Rusin wróciła do zdjęcia z tej wyjątkowej sesji i w wpisie podziękowała fanom za liczne głosy oddane na nią w plebiscycie „Róże Gali„.

Ale suuuper!!! Jestem w szoku, że tyle osób oddało już na mnie głosy w plebiscycie Róże Gali @magazyngala, „za konsekwentne szerzenie ekoświadomości” !!! To miłe widzieć teraz, że dostrzegacie i doceniacie moje starania. Nie jest najważniejsze kto wygra, ale oczywiście fajnie jest wygrywać – podpisała seksowne zdjęcie dziennikarka 

W komentarzach posypały się słowa uznania od koleżanek z branży. Zdjęcie skomentowała Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska czy Anna Lewandowska. Każda z Pań była pod ogromnym wrażeniem intymnego a zarazem seksownego zdjęcia na którym możemy podziwiać nagą Kingę Rusin. Dziennikarka może poszczycić się zdrowo wyglądającą sylwetką. Widać, że jest zadbaną kobietą.

Kinga Rusin topless na Instagramie:

https://www.instagram.com/p/B4semnqFn98/

Można pozazdrościć jej sylwetki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kinga Rusin o ZAWODOWYCH planach swoich córek; Igi i Poli (WIDEO)

Kinga Rusin wyjątkowo w 9 rocznicę związku pokazała ukochanego. Fani: Wygląda Pani jak nastolatka

Kinga Rusin TEŻ ODEJDZIE z DDTVN? Prezenterka KOMENTUJE

Kina Rusin

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Kina Rusin

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kina Rusin

scena z: Kinga Rusin, SK:, , fot. AKPA/AKPA