Anna Lewandowska to szczęśliwa mama i żona. Niedawno ukazał się wywiad z jej mężem – Robertem Lewandowskim, który szczerze opowiedział o trudnym porodzie Ani. Wywiad znajdziecie TUTAJ. Ania postanowiła podziękować za miły odzew po publikacji wywiadu z Robertem:

Robert Lewandowski PIERWSZY raz o bardzo trudnym PORODZIE Ani


Ten moment kiedy próbujemy zrobić sobie zdjęcie dla Was… Bezcenny
Dziękujemy za seeeetki miłych wiadomości ♥️ i komentarzy po wywiadzie

– napisała.

Klara Lewandowska ma nową FRYZURĘ! Internauci zachwyceni!

Na zdjęciu widać główkę Klary i uśmiechniętych Anię i Roberta. Drugie niepozowane już zdjęcie, przedstawia Klarę, która próbuje złapać mamę i wyciąga w jej kierunku rączki. Co za słodki widok!

Wyświetl ten post na Instagramie.

"Jej uśmiech i ta bezwarunkowa miłość, którą ma dla nas, miłość, której nie widzę, ale ją czuję…Dla mnie jako faceta to jest najfajniejsze. Ta mała istota daje mi tyle radości, tyle mnie uczy! Poznajemy się wzajemnie każdego dnia." www.blog.babybyann.com Pierwsza taka rozmowa Roberta♥️ Sama czytam ten wywiad już któryś raz… jestem dumna i totalnie wzruszona. Taki jest właśnie mój wspaniały mąż. Kocham♥️ To pierwszy taki wywiad Roberta @_rl9 , oraz pierwsza WYWIADÓWKA z cyklu znani Tatusiowie dla @babybyann przeprowadzona przez @katarzyna_burzynska_sychowicz Czytaliscie już? #photo @anetazamielska #WORK @aga_ball @ewapuchowska #babybyann #wywiad #wywiadowka #robertlewandowski #annalewandowska "Her smile and the unconditional love she has for us, the love I cant see, but the love I feel … For me as a man this is the coolest thing.This little person gives me so much joy, and she is teaching me so much! We get to know each other every day. " @babybyann This is the first such personal interview with Robert

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)