Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów – 10-letniego Dawida i 5-letniego Jaśka. Starszy z nich jest owocem miłości celebrytki z jej poprzednim partnerem. Młodszego syna modelka doczekała się z Jackiem, z którym obecnie jest związana. Dotychczas Klaudia i Jacek nie potrzebowali ślubu, by wieść wspólne życie. Teraz celebrytka poważnie zastanawia się nad wyjściem za mąż.

Klaudia El Dursi PRZEPRASZA za post na temat trudnej sytuacji w kraju, w którym zareklamowała płaszcz

Klaudia El Dursi szykuje się do ślubu

Modelka w rozmowie z magazynem „Flesz” przyznała, że choć długo nie myślała o ślubie, chociażby przez to, że nie miała czasu na jego organizację, teraz jest skłonna stanąć na ślubnym kobiercu. Dodała, że sformalizowanie związku byłoby dobrym przykładem dla jej dzieci.

Fakt, kiedyś wzbraniałam się przed ślubem. Zawsze jestem w niedoczasie i nie wyobrażałam sobie, jak i kiedy miałabym tę uroczystość zorganizować. Dziś myślę, że warto go wziąć. Nawet dla dzieci, dla których jesteśmy wzorem, żeby pokazać im, że małżeństwo jest czymś dobrym i fajnym – wyznała.

Klaudia El Dursi o sukni ślubnej

I choć jeszcze nie ruszyły żadne przygotowania do ceremonii, to Klaudia już wie, jak będzie wyglądać jej suknia ślubna. Dokładnie opisała, w jakiej kreacji widziałaby siebie w jednym z najważniejszych dni w jej życiu.

Już ją widzę! Gorsetowa góra bez ramiączek, dopasowana w talii i na biodrach, rozszerzająca się ku dołowi – typowa syrenka. Gdy tylko przyjdzie odpowiedni moment, sama ją sobie uszyję! – powiedziała El Dursi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)


ZOBACZ TEŻ:

Klaudia El Dursi przytyła 10 kilogramów i nie lubi siebie w bikini. „Nie patrzę w lustro”

Klaudia El Dursi w seksownej pozie pokazuje POŚLADKI. „Pół du*y na wierzchu…matka?” [18+]

Klaudia El Dursi w jeansach i białym żakiecie

Klaudia El Dursi/fot. AKPA

Klaudia El Dursi na ściance

Klaudia El Dursi/fot. AKPA