Klaudia El Dursi, uczestniczka „Top Model”, wywołała falę krytyki po tym, gdy dodała post, którym chciała okazać wsparcie w obliczu obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, a przy okazji zareklamowała płaszcz. Teraz modelka przeprasza.

Klaudia El Dursi ZANIEPOKOJONA losem kobiet. Przy okazji reklamuje płaszcz… „Sama sobie szkodzisz”

Klaudia El Dursi przeprasza za post na Instagramie

Klaudia El Dursi nie pierwszy raz wzbudza kontrowersje. Już jej obecność w show wywołała duże zainteresowanie. Później była krytykowana za odważne zdjęcia na swoim profilu na Instagramie czy oskarżana o łamanie kwarantanny.

Klaudia El Dursi w seksownej pozie pokazuje POŚLADKI. „Pół du*y na wierzchu…matka?” [18+]

Klaudia dodała post, w którym odniosła się do obecnej sytuacji, a jednocześnie oznaczyła i opisała markę płaszcza, który miała na sobie.

W dziwnych czasach przyszło nam dzisiaj żyć .. W państwie pełnym absurdu , w lęku o nasze jutro ..
Dlatego mam wielka wdzięczność za chwile takie jak ta 🤍

Po licznych negatywnych komentarzach, celebrytka opublikowała przeprosiny.

Mój wczorajszy post wzbudził sporo kontrowersji. Nie dlatego, że poruszyłam ważny dla mnie temat, który obecnie budzi emocje, ale w związku z tym, że oznaczyłam markę płaszcza, w którym byłam na zdjęciu. Przyznaję, że było to niefortunne i nierozważne, przede wszystkim ze względu na powagę tematu. Nie miałam zamiaru go deprecjonować, ani nikogo urazić, dlatego chciałabym Was przeprosić. Żyjemy w ciężkich czasach. Musimy walczyć o prawa, które nam się należą, a straciłyśmy je tak po prostu, z dnia na dzień. W tej walce jestem z Wami solidarna. Nie chciałam, aby tego typu sytuacja wpłynęła na powagę tematu, dlatego przepraszam.

Klaudia El Dursi na wyjeździe

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi w bieliźnie

Klaudia El Dursi w bieliźnie/fot. Instagram/klaudia_el_dursi