Klaudia El Dursi choć od dawna próbowała podbić show-biznes – wzięła udział w sesji zdjęciowej dla „Playboya”, zagrała epizodyczną rolę w filmie „Och Karol 2” czy też była wodzianką u Kuby Wojewódzkiego, to największą popularność przyniósł jej program „Top Model”. Później poszło z górki. Celebrytka została prowadzącą program „Hotel Paradise”, a ona nie może narzekać na brak zainteresowania.

Tym nagraniem Klaudia El Dursi PODBIŁA serca jurorów „Top Model”

Klaudia El Dursi nie lubi siebie w bikini

Klaudia dobrze wie, że żeby nie odstawać od reszty celebrytów, trzeba aktywnie prowadzić swoje profile w mediach społecznościowych. Wystarczy wejść na instagramowy profil El Dursi, by przekonać się, że przeważają tam zdjęcia, na których eksponuje swoje ciało, czy to w kostiumach kąpielowych, czy to w bikini, a nawet topless.

Wiele razy pojawiały się komentarze, że pokazywanie pośladków nie przystoi matce dwóch dorastających synów, jednak Klaudia nic sobie nie robi z takich komentarzy. Kiedyś nawet przyznała, że nie widzi w tym nic złego.

Jestem kobietą i kocham to. Jestem matką i jestem z tego dumna. Urodziłam dwójkę synów którzy również są ze mnie dumni i uczę ich jak ważny jest szacunek do siebie i innych. Nigdy jednak nie zapomnę o sobie i swojej kobiecości, bo to ona mnie motywuje i daje mi siłę – napisała.

Klaudia El Dursi pozuje w bieliźnie Gucci: Jestem kobietą i kocham to

Teraz chyba nieco zmieniła zdanie i nie do końca jest dumna ze swojego ciała, bo jak przyznała w rozmowie z „Faktem”, to że publikuje odważne zdjęcia nie znaczy, że akceptuje swoje ciało, a nawet dodała, że nie lubi na siebie patrzeć, kiedy jest w bikini. Przyznała też, że ma problemy z utrzymaniem wagi i jeszcze na początku roku, kiedy leciała na Bali nagrywać „Hotel Paradise” była lżejsza o 10 kilogramów.

Jak mam na sobie bikini, nie patrzę w lustro. Nie lubię się, bo widzę u siebie wiele niedoskonałości – wyznała.

Wiarygodne stwierdzenie z ust osoby, która nie krępuje się z pokazywania ciała?

ZOBACZ TEŻ:

Klaudia El Dursi tłumaczy się ze ZŁAMANIA kwarantanny

Klaudia El Dursi w seksownej pozie pokazuje POŚLADKI. „Pół du*y na wierzchu…matka?” [18+]

Klaudia El Dursi w kosiumie kąpielowym

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi w wannie

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi w bieliźnie

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi na Bali

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi w majtkach

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi w czarnej sukience na imprezie

Klaudia El Dursi/fot. AKPA