Klaudia Halejcio (30 l.) kilka tygodni temu została mamą Nel. Aktorka zdecydowała się pokazać twarz córki i dzieli się z obserwatorami szczegółami swojego macierzyństwa. Teraz dodała zdjęcie, na którym karmi piersią.

Klaudia Halejcio pokazała TWARZ córki! „Uśmiech po mamusi”

Klaudia Halejcio o karmieniu piersią

Klaudia Halejcio jest zakochana w swojej córeczce. Opublikowała kilka zdjęć z najnowszej sesji z bobasem, w tym jedno, na którym karmi piersią.

Gwiazda przyznała, że nie było lekko.

O karmieniu piersią, chyba nasłuchałam się najwięcej… że nie trzeba się go uczyć bo przecież to takie naturalne i każda kobieta od razu wie jak to się robi 🙄

Klaudia Halejcio pokazała BRZUCH po porodzie. „Moje ciało tyle wytrzymało”

Zdradziła, że jej córka w szpitalu dostała drugie imię „pirania”:

Dlatego moja córeczka na drugie imię w szpitalu dostała 🐟 „pirania” 😂❤️🙌🏼 może nie będę się rozpisywać dlaczego 😂 … wiele mnie to kosztowało 😓 teraz kocham ten moment 🥰🥰🥰👩‍🍼

Klaudia Halejcio ma gwiazdorski wózek dla córki. Jego cena powala

Kobiety wspierają ją w komentarzach i opisują swoje historię z karmieniem. Klaudia w dyskusji z fanami zdradziła też, że bardzo pomógł jej laktator.

W szpitalu pobudził laktację i dzięki niemu mogłam karmić małą swoim mlekiem. Niestety mimo zagryzania zębów nie byłam wstanie karmić Nel tylko piersią bo był to dla moje ból nie do zniesienia (tak mnie „pirania” urządziła po pierwszym dniu 😂❤️🐟 ) Nadal korzystam z laktatora.

Klaudia Halejcio świętuje urodziny ukochanego.

Klaudia Halejcio świętuje urodziny ukochanego. Fot.Instagram/klaudiahalejcio.