Klaudia Halejcio na początku czerwca urodziła córeczkę. Po Instagramie aktorki wydaje się, że cały jej świat teraz jest skupiony na macierzyństwie. Dla dziecka nawet przeprowadziła się z apartamentu na wysokim piętrze do domu z ogrodem.

Klaudia Halejcio pokazała pokój córeczki

Klaudia Halejcio już myśli o powrocie do pracy? „Będę zabierała ze sobą Nel”

Klaudia Halejcio teraz jest na etapie urządzania willi. Dom pokryty marmurem robi ogromne wrażenie. Aktorka dzisiaj pokazała pokój córeczki, który dopiero zaskakuje. Na zdjęciu widzimy beżowy fotel, komodę i półkę z pluszakami. Wszystko współgra idealnie.

Urządzenie pokoju dziecięcego to nie jest taka prosta sprawa. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem dlaczego, ale w niego włożyłam najwięcej energii i nadal uważam, że nie jest skończony 100% . Chciałabym jeszcze zmienić kolory ścian, wybrać kolorowe nadruki lub tapetę, ale na to nie starczyło nam jeszcze czasu. Na razie wjechały meble i dodatki tak by było przytulnie. Zadbałam o komfort dla Nel przygotowując różne strefy w pokoju – miejsce do spania, karmienia i w przyszłości kącik do zabawy. Przewidziałam również miejsce na urządzenie od marki Sharp, które Wam polecam – idealne dla alergików. Ten oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania sprawia, że powietrze w pokoju Nelusi jest czyste i świeże a do tego również odpowiednio nawilżone. To dla mnie bardzo ważne – napisała Klaudia.

Klaudia Halejcio pokazała kolejny wózek dla dziecka, ale fani patrzą na wnętrze jej DOMU

Internauci zwrócili uwagę na pluszaki. Uważają, że dla tak małego dziecka są jeszcze niepotrzebne, a są miejscem dla kurzu i roztoczy.

  • Za duzo pluszaków, dzieci je ignorują i są niepotrzebnym źródłem kurzu.
  • to samo uważam. Pokój śliczny, kolory przyjemne, ale ilość tych misiów za duża
  • Pluszaki to faktycznie idealny dom dla roztoczy, które uczulają i mogą doprowadzić do alergii. Taki maluszek spokojnie mógłby się bez nich obyć. Czarno- białe książeczki dla niemowląt polecam
  • Nie polecam tylko miskow aż tyle tam siedlisko roztoczy…..

Klaudia Halejcio kupiła nowy DOM: „Jak z bajki”