Klaudia Halejcio na początku czerwca urodziła córeczkę. Po Instagramie aktorki wydaje się, że cały jej świat teraz jest skupiony na macierzyństwie. Codziennie zajmuje się córeczką, Nel.

Kiedy Klaudia Halejcio wraca do pracy?

Nowe zdjęcie córeczki Klaudii Halejcio zachwyciło internautów: „Cała mama, ma Twój nosek”

Klaudia Halejcio teraz w rozmowie z „Party” zdradziła, czy planuje wrócić do pracy. Przed ciążą aktorka miała wiele projektów, przede wszystkim w spektaklach. Teraz chce się skupić na córce:

Kiedy byłam w ciąży, mówiłm, że chcę wrócić najszybciej, jak będzie to możliwe. Ale teraz już czuję, że ta decyzja będzie dla mnie trudniejsza, niż przypuszczałam. W tym momencie zajmujemy się z Oskarem naszą córką tylko we dwoje. Dziadkowie mają swoje zajęcia i na razie nam nie pomagają. Ponieważ karmię piersią i chciałabym, by udało mi się to robić jak najdłużej, to myślę, że w pierwszych miesiącach będę zabierała ze sobą Nel do pracy. A jak będzie naprawdę? Zobaczymy – zdradziła w „Party”.

Klaudia Halejcio kupiła nowy DOM: „Jak z bajki”

Wspomina, że kiedyś mówiła partnerowi o swoim zawodzie, że po urodzeniu dziecka wszyscy o niej zapomną. Tak się jednak nie stało:

Był taki moment, kiedy zwierzałam się Oskarowi, że mój zawód jest kapryśny i że po kilkunastu miesiącach pewnie wszyscy o mnie zapomną.  Jednak tak się chyba nie stało. Teatr Komedia czeka, a od września dołączam do kabaretu Paranienormalni. Muszę ci powiedzieć, że jak moja córka pojawił się na świecie, wszystkie obawy wyleciały mi z głowy. Żyję teraz chwilą skupiona na małej – zaznacza Halejcio.

Córka Klaudii Halejcio w nowum domu fot. Instagram

Klaudia Halejcio na spacerze z córką

Klaudia Halejcio na spacerze z córką fot. Instagram

Klaudia Halejcio świętuje urodziny ukochanego.

Klaudia Halejcio świętuje urodziny ukochanego. Fot.Instagram/klaudiahalejcio.