Travis Scott (31 l.) jest poszukiwany przez policję po tym, jak rzekomo był zamieszany w kłótnię i bójkę w nocnym klubie – Club Nebula około 3:25 rano 1 marca po tym, jak inżynier dźwięku tego miejsca powiedział, że „brał udział sporze” z raperem.

Kylie Jenner ZNÓW rozstała się z Travisem Scottem

W oświadczeniu, które uzyskało NBC, napisano, że raper został oskarżony o eskalację sporu „do fizycznej kłótni”, zanim rzekomo „[Travis Scott] uderzył ofiarę zaciśniętą pięścią w lewą stronę twarzy”.

Scott Travis został również oskarżony o spowodowanie uszkodzenia głośnika i ekranu w klubie o wartości około 12 000 dolarów przed ucieczką z miejsca zdarzenia, podała policja.

Travis Scott poszukiwany przez policję

Rzecznik nowojorskiej policji potwierdził E! Entertainment, że 52-letni mężczyzna został uderzony pięścią w twarz, a sprzęty o wartości 12 000 dolarów zostały uszkodzone przez znanego rapera. Rzecznik nie podał oficjalnie nazwiska napastnika ani domniemanej ofiary, ale powiedział, że pomoc medyczna nie była wymagana.

Travis Scott oskarżony o śmierć nienarodzonego dziecka

W oświadczeniu dla E! News, adwokat Travisa, Mitchell Schuster, powiedział, że jest przekonany, że jego klient zostanie oczyszczony z zarzutów. To nie pierwsze problemy z prawem Travisa Scotta. Muzykowi wciąż grozi więzienie za katastrofalny festiwal Astroworld, podczas którego zginęło 8 osób.

Travis Scott Fot. STEVE MARCUS / Reuters / Forum

Travis Scott i Kylie Jenner z córką fort. The Mega Agency / Forum

Travis Scott, fot. Agencja Forum

Travis Scott, fot. Agencja Forum