Czyżby po ostatnim poronieniu, Wiśniewskim znów udało się spłodzić potomka? Z tego, co pisze Michał wynika, że tak.

Oczywiście pisownia oryginalna.

ten weekend to w sumie weekend cudów. robert kubica otrzymał nowe życie, gollob ze znajomymi wyszedł z wypadku lotniczego a my z anią otrzymaliśmy kolejną szansę od boga na upragnione maleństwo.
dzięki Ci Panie !

W ostatniej notce nie zabrakło także krytyki i komentowania najnowszych wydarzeń. Oczywiście chodzi o koncert Top Trendy. Wiśniewski współczuje Piotrowi Rubikowi (coś w stylu: a nie mówiłem?) i pochwala organizację występu, unikając oceny artystów. Wyczuwam małą nutkę zazdrości.

Ale Michał też dobrze się bawił, a ludzie bardzo go lubią. Jego „skromną osobę\”.

weekend spędziłem w trójmieście. przyjechałem nie jak wszyscy sądzili na festiwal top trendy ale na finał \”rodzinki jak z nut\”. nawet nie przypuszczałem, że poznam tylu przesympatycznych ludzi. i tych \”kowalskich\”, którzy jak twierdzą mile byli zaskoczeni moją skromną osobą – i tych, którzy piastują wysokie stanowiska bądź osiągnęli inne życiowe sukcesy. ja również byłem po wrażeniem tak jednych jak i drugich. a nie ma nic piękniejszego jak poznawać \”dobrych\” ludzi.

odwiedziłem – tym razem jako widz – festiwal top trendy. olbrzymie nakłady na organizację sprawdziły się. o gustach się nie dyskutuje – więc nie próbuję oceniać warstwy artystycznej. cała reszta – bomba ! nawet dziennikarze w porównaniu do innych imprez ocenili, że była to impreza, na ktorej wyjątkowo dobrze o nich zadbano. tylko się cieszyć.

potwierdziły się moje przewidywania co do złego wpływu katarzyny kanclerz na piotra rubika. już niedługo ta zła kobieta zniszczy do końca wielkiego kompozytora. być może rzeczywiście uczymy się tylko na własnych błędach. ale tym różni się głupota od mądrości. mądry uczy się na czyichś.

Czy to oznacza, że Rubik mądry nie jest? A mówiąc inaczej, jest głupi?

przegrała nie tylko katarzyna kanclerz ale i sam kompozytor. publiczność zdecydowała o tym w bardzo wyraźny sposób. no cóż. katarzyna kanclerz i tak wszystkim wyjaśni, że ta przegrana jest pomyłką a sam rubik wielkim pokrzywdzonym. jak niegdyś. i pewnie znajdą się tacy, którzy znów jej zawierzą.

Jestem zadowolona z postępów w pisowni. Tę notkę czyta się już o wiele lepiej. Jeszcze tylko kilka znaków interpunkcyjnych, wielkie litery i będzie super.

Gratulujemy tej poprawy… oraz być może ciąży. Po takim przeżyciu to na pewno miłe wieści.