Za oceanem mistrzem robienia pieniędzy na własnej osobie i rodzinie jest Kris Jenner (59 l.), w Europie tytuł ten nosi Krzysztof Charamsa, ksiądz gej, który aktualnie jest gwiazdą mediów.

W zeszłym tygodniu duchowny ogłosił, że jest homoseksualnej orientacji. Następnie przedstawił miłość swojego życia, a na wszystkie pytania prasy odpowiadał zwięźle i na temat: „wszystkie odpowiedzi na pytania znajdziecie w mojej książce”. I prawdopodobnie cały ten szum jest po to, by owa książka wspaniale się sprzedawała. Nikt nie ma złudzeń – to przednia akcja promocyjna.

Ja właściwie czuję się oszukana. W wywiadzie mówił, że jest idealistą, romantykiem i chce uwrażliwić Kościół na sprawy homoseksualistów (…)

A potem, kiedy zrobił ten występ w rzymskiej restauracji ze swoim partnerem, Eduarem, to unieważnił wszytko, co mówił do tej pory – wzniosłe słowa, wszystkie te idealistyczne słowa. Myślę, że to była po prostu doskonale zaplanowana akcja marketingowa. Przecież ksiądz wylatuje dzisiaj do Barcelony. (…) Ksiądz wszystkich nas tutaj wykorzystał. (…) Myślę, że nas wszystkich wykorzystał i bardzo zaszkodził wszystkim parom homoseksualnym i wszystkim tym, którzy walczą, by być traktowani jako kościół jako równouprawnieni – mówiła wczoraj Katarzyna Kolenda-Zaleska w rozmowie z TVN24.

Zgodzicie się z dziennikarką?

&nbsp
Kolenda-Zaleska o Charamsie: Doskonała akcja marketingowa!

Kolenda-Zaleska o Charamsie: Doskonała akcja marketingowa!