Z okazji 10. urodzin Domodi wraz z Elle i Orsay przygotowało konkurs Dekada Mody Domodi. Nagrody i zadanie konkursowe to gratka dla wszystkich miłośników świata Fashion! Co trzeba zrobić, by wygrać 5000 zł na zakupy ze stylistką lub jedną ze 110 nagród dodatkowych? Zdradzamy szczegóły.

Konkurs Dekada Mody Domodi – co zrobić, by wygrać?

Zasady konkursu są proste. Wystarczy opublikować na swoim Instagramie post z ulubioną stylizacją ostatniej dekady. Forma – dowolna. Możecie postawić na zdjęcie, serię zdjęć, wideo, boomerang, animację, gif, ilustrację czy grafikę. Im bardziej kreatywnie, tym lepiej! Aby post mógł wziąć udział w konkursie, musi być opisany hasztagiem #DekadaModyDomodi. Nie zapomnijcie też oznaczyć w nim profili @domodipl oraz @orsay!

Co można wygrać?

Pula nagród w konkursie Dekada Mody Domodi to aż 25 000 zł. Nagroda główna to 5000 zł do wydania na zakupach ze stylistką Mileną Bekalarską, która zasiada w jury konkursu, oraz dwuletnia prenumerata Elle. Poza tym na szczęśliwych laureatów czekają bardzo atrakcyjne nagrody dodatkowe:

  • 10 wyróżnień – karty podarunkowe o wartości 1000 zł na zakupy w Orsay oraz roczne prenumeraty Elle
  • 100 nagród dodatkowych – kart podarunkowych o wartości 100 zł na zakupy w Orsay oraz 20% zniżki na prenumeraty Elle.

Na prace konkursowe jury czeka do 5. września, a 16. września ogłosi zwycięzców. Zdobywca pierwszego miejsca będzie mógł udać się na zakupy ze stylistką ostatniego dnia miesiąca – 30. września.

Jury konkursu

O tym, kto zdobędzie nagrody zadecyduje jury złożone ze specjalistek od wizerunku i miłośniczek mody, w składzie: Martyna Głowińska-Gryglewska – Marketing & PR Manager, Grupa Domodi, Przewodnicząca Jury; Anna Gorczyńska – Content Manager, Orsay; Aleksandra Charzewska – dziennikarka, Elle.pl; Milena Bekalarska – stylista kostiumograf, doradca wizerunku oraz Aleksandra Siekierka – blogerka modowa, @durancealexa.

Jurorki konkursu pod uwagę wezmą przede wszystkim pomysłowość, kreatywność, estetykę, oryginalność i nietuzinkowość prac. O tym, czego poszukuje każda z nich już niedługo przeczytacie na domodi.pl. A więcej informacji na temat konkursu Dekada Mody Domodi i jego regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie: konkursdekadamody.domodi.pl.

To nie koniec atrakcji! Świętuj 10. urodziny Domodi

Konkurs Dekada Mody Domodi to pierwsza akcja z okazji jubileuszu Domodi, ale świętowanie potrwa przez całą jesień. Dla miłośników mody Domodi przygotowało jeszcze inne atrakcje, między innymi ciekawe artykuły, wywiady oraz pierwszy tego typu pokaz mody. Wydarzenie już w październiku! A teraz zachęcamy do spróbowania swoich sił w konkursie. Jest o co walczyć!