Kreatywność marki Renee nie słabnie nawet pomimo trudności związanych z pandemią. Tym razem, w kolejnej kampanii, znane blogerki odkrywają urokliwe zakątki Polski. Wszystko po to, aby pokazać, jak piękny jest nasz kraj w każdej swojej części.

Zeszłoroczna edycja kampanii cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego Renee przygotowało dla fanów konkurs, w którym do wygrania jest cudowna podróż! Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie na instagramowym koncie marki.

Gdzie macie szansę pojechać w ramach nagrody? Influencerki w swoich relacjach uchylają rąbka tajemnicy. Odskocznią od codzienności dla jednej z influencerek było zamieszkanie w bardzo nietypowym domu:

„(…) mieszkam w niesamowitym miejscu – w domkach na wodzie HT Houseboats! Klimatycznie, spokojnie i bardzo elegancko. Budzę się z widokiem na wodę, musicie się tam wybrać!”

Marta z LifeCatchers relacjonuje z kolei niebanalne i ciekawe doświadczenia z Mazowsza:

„Później spróbowaliśmy naszych sił w golfie w Klubie Golfowym Lisia Polana. Godzinna lekcja wystarczyła, żebyśmy nauczyli się podstaw tej gry – jeśli ktoś myśli, że ten sport wcale nie jest męczący – niech sam spróbuje :)”

Kasia Wolska znów wraca myślami na Pomorze:

„Kolejnym planem na ten dzień było pływanie po jeziorze przypisaną do naszego domku motorówką. Mega zabawa i o dziwo wcale nie taka trudna czynność” – opowiada Kasia Wolska.

Polskie influencerki w podróży po Polsce – kampania Renee Adventure II

W akcję zaangażowały się: Life.Catchers, Kasia Wolska, Olivka_blog, Paulina Jagodzińska, Styloly i Magda Swat. Reneegirls zabiorą swoich followersów na Mazowsze, Mazury, Podkarpacie i Pomorze, a także do Małopolski i Wielkopolski. Oczywiście w stylizacjach marki Renee!

Kampanię oraz codzienne vlogi z podróży blogerek możecie śledzić na stronie Renee.

fot. LifeCatchers

fot. Kasia Wolska / @catarinaapolonia

fot. Kasia Wolska / @catarinaapolonia

Materiał promocyjny