Joanna Jędrusik zadebiutowała książką „50 twarzy Tindera”. Teraz autorka wraca z kolejnym reportażem, tym razem opisuje swoją podróż po Ameryce. Oprócz wciągających wątków podróżniczych, nie zabrakło historii randkowych, także z mężczyznami poznanymi przez aplikację.

Konkurs – wygraj książkę Joanny Jędrusik „Pieprzenie i wanilia”

Joanna Jędrusik sprzedała mieszkanie i wybrała się w podróż, podczas której nie tylko zwiedzała, ale również sporo randkowała.

Pieprzenie i wanilia to kontynuacja bestsellerowych 50 twarzy Tindera, a Joanna Jędrusik nie byłaby sobą, gdyby znów nie pisała o seksie i randkach. Tym razem jednak za tło jej pikantnych przygód służą podróże po USA, Peru i Meksyku. Te pełnokrwiste historie z Tinderowych podbojów obu Ameryk czyta się jak powieść przygodową, a przy okazji można zajrzeć do słodko-gorzkiego świata dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków po obu stronach Atlantyku – czytamy na stronie wydawnictwa Krytyka Polityczna.

Niżej przeczytasz wywiad z autorką:

Sprzedała mieszkanie i poleciała w podróż po Ameryce. Tam oprócz zwiedzania, umawiała się na randki z Tindera

Książka może być Twoja! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: Co najbardziej chciałabyś/chciałbyś zobaczyć podróżując po Ameryce? Trzy najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Wystarczy je przesłać na maila [email protected] do 7 grudnia 2020 roku do końca dnia.

Zobacz regulamin konkursu.