Weronika Rosati rozstała się już pod koniec ciąży z partnerem, Robertem Śmigielskim, z którym ma córkę Elizabeth. Po paru miesiącach aktorka ujawniła, że była przez niego znęcana psychicznie i fizycznie.

Rosati i Śmigielski w sądzie

Weronika Rosati na Instagramie komentuje atak byłej partnerki Roberta Śmigielskiego na XI Kongresie Kobiet!

Aktorka walczy w sądzie o zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej i córki oraz o alimenty. Z kolei lekarz pozwał Rosati o oczernianie go w opinii publiczne, co działa źle na jego życie prywatne i zawodowe.

W imieniu dr. Śmigielskiego kieruję prywatny akt oskarżenia z art. 212 kk przeciwko Weronice R. Opiera się on na nagraniu rozmowy (po narodzinach dziecka), z której jasno wynika, że oskarżona miała pretensje do partnera nie o rzekomą przemoc, lecz o to, że nie rozwiódł się z żoną – poinformował SuperExpress adwokat, Barbara Giertych.

View this post on Instagram

I love introducing my baby to art – she loves going to museums, watching classic films and listening to Frank Sinatra. We are fans of the Van Gogh painiting " Irises" 🙌🏼@gettymuseum LUDZIE !! Wyluzujcie Eli ma zabawki i chodzimy na plac zabaw prawie codziennie, czytamy tez kubusia puchatka i ukladamy klocki – ale czy to oznacza że mam dziecko izolowac od tego co jest gustowne, z klasa i po prostu dobre? 😉 no wiec nie- wole ja wychowywac bez internetu i od dziecinstwie wprowadzac w swiat sztuki bo dziecko chlonie wszystko a ja chce by chlonela to co wartosciowe. Ale luz nastepnu post bedzie z piaskownicy ale tez co wtedy bedzie zle ? 😉😉😉😉 wysylam wam duzo ciepla, nie badzcie tacy negatywni- dla waszego dobra, zycie jest wtedy fajniejsze Serio🙌🏼😊

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Mama Julii Wieniawy ROZKRĘCI karierę Weroniki Rosati. POTWIERDZONE!

Mecenas i jego klient będą domagać się w sądzie nie kary więzienia, a prac społecznych.

Najczęściej jest to praca w domach opieki społecznej, ale może też być pomoc w utrzymaniu czystości miasta – wyjaśnił mecenas Giertych.

Jak tłumaczy, Śmigielski „miał dosyć pomówień publicznych, które nie tylko raniły jego, ale i jego najbliższych, co sprawiało mu psychiczny ból”.

View this post on Instagram

Family sunday ❤️

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Julia Wieniawa pokazała CÓRKĘ Weroniki Rosati. Jest podobna do taty