Kourtney Kardashian ostatnio przyciągnęła uwagę obserwujących, gdy udostępniła nowe zdjęcie na Instagramie w luźnej sukience i bieliźnie, która podkreślała jej brzuch.

Kourtney Kardashian jest w ciąży?

Kourtney Kardashian pokazała, jak wyglądała jej Wielkanoc, a w komentarzach BURZA o wygląd jej syna

Kourtney Kardashian najpierw żartowała z komentarzy, a później przyznała, że urazili ją ludzie sugerujący, że wyglądała, jakby była w ciąży.

Najstarsza z sióstr Kardashian najpierw napisała, że byłoby „błogosławieństwem”, gdyby znów się spodziewała dziecka. Poźniej w rozmowie z koleżanką Sarah Howard na instagramowym live powiedziała, że została źle potraktowana.

Byłam w ciąży trzy razy i wiem, jak wygląda moje ciało. Dla mnie jest bardzo kobiece, gdy ma zaokrąglenia – przyznała Kourtney.

Kourtney Kardashian twierdzi, że epidemia koronawirusa jest karą Boga za ZŁE zachowanie ludzi

View this post on Instagram

@poosh

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Kardashian dodała, że znalazła też pozytywne komentarze, jak na przykład: „Myślałem, że jesteś w ciąży, bo twoje ciało wygląda na okrągłe, kobiece i lśniące”.

Kendall Jenner OSKARŻA Scotta o mieszanie w głowie Kourtney Kardashian

Na razie nie wiadomo, z kim Kourtney Kardashian miałaby mieć dziecko – od roku nie była widywana z chłopakiem Younes Benjimą, a związek z byłym chłopakiem, Scottem Disickiem od lat jest zakończony.

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian i Scott Disick

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian. Forum, Mega Agency