Kourtney Kardashian (41 l.) tak jak i pozostałe siostry bardzo lubi eksperymentować z modą. Teraz wszystkie Kardashianki lansują mocny trend, jakim jest skórzany płaszcz rodem z „Matrix’a”. Kourt zrobiła to doskonale, i pokazała nam że taki płaszcz można nosić na kilka sposobów.

40-letnia Kourtney Kardashian z podejrzanie zaokrąglonym brzuszkiem: Jesteś W CIĄŻY?

Kourtney Kardashian lansuje skórzany płaszcz

Kourtney jest pełnoetatową mamą i bizneswoman. Nie jest tak popularna jak jej siostra Kim, jednak nie może narzekać na brak propozycji pracy.

Kardashianka uwielbia modę i nie może odstawać od reszty sióstr, dlatego cały czas eksperymentuje ze swoim wizerunkiem.

Kourt na początku dnia została przyłapana przez fotoreporterów w długim do kostek, karmelowym płaszczu. Połączyła go z czarną górą i pasującymi kolorystycznie spodniami. Na nogi ubrała buty przypominające obuwie motocyklowe. Stylizację uzupełniła o czarne okulary przeciwsłoneczne i małą torebkę Fendi, którą trzymała w ręku.

Kourtney Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kourtney Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Tego samego dnia Kardashianka umówiła się na lunch z byłą asystentką Kim Kardashian, z którą zna się od lat. Drugie spotkanie w ciągu dnia wymagało zaprezentowania się w innej stylizacji, i Kourt również tym razem nie zawiodła !

Celebrytka słynie z tego, że lubi podkreślać swoje atuty. Tym razem tak mocno ścisnęła piersi, że wyglądało to tak – jakby miały jej zaraz wypaść z top’u.

Drugi zestaw składał się ze spodni w kolorze ciemnego brązu i pasującego topu, który miał głęboki dekolt. Kourt lubi swoje ciało i nie ma problemów przed eksponowaniem go. Przy okazji ukróciła wszystkie plotko, jakoby spodziewa się dziecka i zaprezentowała plaski jak tarka brzuch!

Motocyklowe buty zamieniła na botki w szpic, ale zostawiła tą samą torebkę z Fendi. Tym razem założyła brązową skórę, która nadała całej stylizacji charakteru.

Kourtney Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kourtney Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kourtney Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Lubicie jej kobiecy styl?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Syn Kourtney Kardashian Mason Disick podbija Tik Tok’a parodią Kylie Jenner

Kourtney Kardashian znalazła pod choinką NAJSŁODSZY prezent

Kourtney Kardashian zapunktowała w oczach sióstr i matki po tym, jak urządziła słynną wigilię u Kardashianów!