Relacja pomiędzy Kourtney Kardashian (41 l.) a Scottem Disickiem (37 l.) łagodnie mówiąc, jest dosyć nietypowa. Mężczyzna, gdy był w związku z młodziutką Sofią Richie (22 l.) spędzał również czas z byłą żoną. Gdy wyszło na jaw, że Scott i Sofia zerwali, Disick zameldował się w ośrodku odwykowym. Wszystko miało być utrzymane w ścisłej tajemnicy, ale informacja i tak przedostała się do mediów. Kourtney wyjawiła, że Scott nigdy nie czuł się tak oszukany i próbuje znaleźć winowajcę.

Scott Disick trafił na ODWYK! Miało być tak źle, że Kourtney nie chciała, aby widywał się z dziećmi

Scott Disick próbuje wyśledzić osobę, która zdradziła że jest na odwyku

Gdy związek Scotta Disicka i Sofii Richie się zakończył – Scott postanowił zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Udał się na odwyk, a w mediach spekulowano, że sama Kardashianka go do tego namówiła. Z Disickiem podobno było bardzo źle.

Okazało się, że mężczyzna nie zameldował się w ośrodku z powodu uzależnień od alkoholu, czy kokainy – ale by przepracować traumę związaną ze śmiercią rodziców, która miała miejsce w 2013 roku. Gdy tylko informacja wypłynęła do prasy, Disick natychmiast wymeldował się z ośrodka. Okazuje się, że zdradzono nie tylko jego miejsce pobytu. 

Kourtney Kardashian na wspólnych wakacjach ze Scottem – nazywa go MĘŻEM

Scott stara się poradzić sobie z bólem spowodowanym nagłą śmiercią matki, a następnie ojca 3 miesiące później. Podjął decyzję, by zameldować się w ośrodku i zająć się swoimi traumami, nie z powodu uzależnienia od alkoholu czy kokainy.  Z powodu naruszenia prywatności, wymeldował się i natychmiast wraca do domu – brzmiało oświadczenie prawnika.

Kourtney Kardashian i Scott Disick przytulają się.

Kourtney Kardashian Scott Disick, fot.Forum/Mega Agency.

Kourtney Kardashian mówi o odwyku swojego ex

W zapowiedzi nowego sezonu show „Z kamerą u Kardashianów” jego była żona zdradziła, że Scott nigdy nie czuł się ta oszukany, jak wtedy – gdy informacja o jego rzekomym załamaniu nerwowym przedostała się do mediów. Disick postanowił znaleźć winnego.

Scott Disick i Kourtney Kardashian mają się ku sobie? Spędzili razem weekend

Słyszałem, że Scott poszedł na odwyk i wygląda na to, że ktoś w ośrodku ujawnił jego zdjęcie. Bardzo mi go żal – powiedziała Kim do siostry.

Kourtney, który rozmawia z Kim przez telefon dodała, że sytuacja jest „naprawdę okropna”. Przyznała, że wyciekło nie tylko zdjęcie ale i rozmowy z terapeutą.

Powiedział (Scott), że nigdy w życiu nie czuł się bardziej zdradzony. Pakuje się i zdecydowanie wraca do domu. Jest naprawdę zdenerwowany. Zwłaszcza, że tak naprawdę zamierzał pracować nad sobą i swoimi traumami – mówi Kourt.

Myślę, że absolutnie powinien złożyć pozew. Ktokolwiek, kto ujawnił te informacje, powinien się naprawdę wstydzić. Każdy zasługuje na to, by zajmować się swoimi traumami w prywatności. A jego prywatność została całkowicie naruszona – dodała Kourtney.

Prawnicy mężczyzny szybko zareagowali i nie wiadomo, co było na taśmach rozmów z terapeutą. Dyrektor generalny ośrodka odwykowego przyznał, że trwa postępowanie, które ma ustalić czy prywatne informacje nie wyciekły od osób pracujących w ośrodku.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sofia Richie i Scott Disick NIE ROZMAWIAJĄ ze sobą. Kourtney się ucieszy?

Scott Disick chce wrócić do Kourtney Kardashian? FLIRTUJE z nią na Instagramie

Kourtney Kardashian w jedwabnym garniturze. Wygląda, jakby zapomniała przebrać się z PIŻAMY

Scott Disick z rodziną na plaży.

Scott Disick z dziećmi na plaży. Fot.Forum/Backgrid USA.

Scott Disick przyłapany przez fotoreporterów.

Scott Disick. Fot.Forum/ Backgrid USA.

Kourtney Kardashian i Scott Disick na wspólnych wakacjach z dziećmi.

Kourtney Kardashian i Scott Disick na wspólnych wakacjach fot. Forum/Backgrid USA.