Kourtney Kardashian (40 l.) ma swoje zdanie co do epidemii koronowirusa. Celebrytka na swoim Instagramie opublikowała fragment ze Starego Testamentu i dała jasno do zrozumienia co myśli.

Kourtney Kardashian podczas domowej kwarantanny jest jak każda z nas. W piżamach i nie umytych włosach

Kourtney Kardashian uważa, że panująca epidemia jest przez gniew Boga

Kourtney Kardashian od jakiegoś czas zostaje w domu razem z dziećmi i stara się nie opuszczać swojej posiadłości z powodu kwarantanny przed koronawirusem. Kardashianka ma teraz dużo czasu na przemyślenia i zabawę z dziećmi. Kourt dodała na swoje InstaStory fragment ze Starego Testamentu – celebrytka podkreśliła napisane tam słowa i poprosiła, by fani uważnie je przeczytali.

Gwiazdy promują hasztag #Zostajęwdomu. Pokazały, jak wykorzystają ten czas

Ilekroć wstrzymuję deszcz lub zsyłam szarańczę, aby zjadła plony lub epidemię na mój lud, jeśli modlą się do mnie i żałują i odwracają się od zła, które wyrządzili, to wysłucham ich w niebie, wybaczę ich grzechy i uczynię ich ziemię znów dobrze prosperującą – czytamy zaznaczony fragment

Kourtney Kardashian pokazuje na swoim Instagramie fragment z Biblii.

Fot.InstaStory/kourtneykardashian

Trzeba przyznać, że obecna sytuacja na świecie jest bardzo chaotyczna i ​​przypomina biblijne wydarzenia, które miały miejsce w starożytnym Egipcie. Wygląda na to, że Kourtney myśli tak samo.

W sieci można znaleźć coraz więcej przepowiedni. Nawet Kim Kardashian opublikowała na swoim profilu przepowiednię z 2008 roku, która opisuje bieżące wydarzenia. 

Cała rodzina Kardashianów jest bardzo religijna, Kanye prowadzi słynne już wśród celebrytów nabożeństwa, dlatego siostry tak chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami na Instagramie.

Pierwszy zarażony koronawirusem pacjent z Polski jest ZDROWY

Koronawirus został po raz pierwszy wykryty w Wuhan w Chinach w grudniu 2019 r., a teraz rozprzestrzenił się na cały świat. Władze apelują, by zachować spokój, pozostać w domach i spędzać ten czas z rodziną.

Wierzycie w przepowiednie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

7-letnia córka Kourtney Kardashian, Penelope w płaszczu Gucci (FOTO)

Koronawirus RUJNUJE biznesy kosmetyczne? (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Meghan Markle WYMAGA tego od służby odkąd pojawił się koronawirus

Kourtney Kardashian i Kim Kardashain poszły na wspólny spacer po Calabasas.

Fot.Forum/BACKGRID USA

Kourtney Kardashian z córką w Paryżu.

Fot.Forum/Mega Agency