Kourtney Kardashian (41 l.) jest najstarszą z sławnych sióstr, ale także najbardziej naturalną. Chyba każda Kardashianka ma za sobą kilka operacji plastycznych, jednak patrząc na Kourt nie rzucają się one aż tak w oczy, jak np. u Khloe. Celebrytki prześcigają się w stylizacjach i zawsze chcą wyglądać modnie, jednak tym razem Kardashiance nie wyszło. Kourtney pokazała się w za dużym garniturze, który wyglądał, jakby zapomniała przebrać się z piżamy.

Kourtney Kardashian w srebrnym stroju kąpielowym DUMNIE pokazuje camel toe

Kourtney Kardashian w jedwabnym garniturze

Fani rodziny Kardashian-Jenner są zdania, że Kourtney ma najlepszą figurę spośród wszystkich sławnych sióstr. Celebrytka jest po trzech ciążach a dalej zachwyca apetycznymi kształtami. Kourt lubi podkreślać swoją figurę obcisłymi stylizacjami, jednak tym razem poszła w zupełnie inną stronę.

Kourtney Kardashian ma najlepszą figurę ze wszystkich sióstr – zachwyciła fanów w kusym bikini

Kourt została  przyłapana przez fotoreporterów w drodze do ulubionej restauracji Nobu, w Malibu. Tego dnia założyła na siebie damski garnitur z jedwabiu, który był w jasno niebieskim kolorze. Garnitury zazwyczaj kojarzą się z szykownymi i eleganckimi stylizacjami, jednak nie tym razem.

Kourtney Kardashian w jedwabnym garniturze.

Kourtney Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.

Celebrytka zadbała o zasłonienie ust maseczką. Garnitur, który założyła tego dnia kojarzył się bardziej z piżamą. Przy nadgarstkach był postrzępiony a marynarka, mimo że doskonale skrojona, w rękawach sprawiała wrażenie za długiej.

Dół spodni rozszerzał się i przypominał popularne w latach 90. dzwony, które miały rozcięcia i tak samo jak marynarka były postrzępione na dole. Kourtney zadbała o luksusowe dodatki i do stylizacji dobrała kopertową torebkę do ręki od Diora i założyła beżowe sandałki na szpilce.

Kardashianka miała delikatny makijaż i włosy spięte w wysokiego koka.

Podoba się Wam ta stylizacja?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wyciekło zdjęcie Khloe Kardashian przed retuszem. To inna kobieta!

Kourtney Kardashian ugięła się pod presją fanów i zrobiła TO? „Nie spodziewałam się, że ten dzień nadejdzie”

Kourtney Kardashian na wspólnych wakacjach ze Scottem – nazywa go MĘŻEM

Kourtney Kardashian na kolacji z przyjaciółmi.

Kourtney Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.

Stylizacja Kourtney Kardashian na kolację z przyjaciółmi.

Kourtney Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.

Stylizacja Kourtney Kardashian na kolację z przyjaciółmi.

Kourtney Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.