Kourtney Kardashian (44 l.) ma piękne przesłanie do młodych matek. Gwiazda ponownie opublikowała zdjęcia z plaży w bikini za pośrednictwem Instagram, dodając opis, w którym radzi innym mamom, aby „były wyrozumiałe” dla swoich zmieniających się ciał.

Co się dzieje ze Scottem Disickiem? Były partner Kourtney Kardashian wygląda…

Matka 4 dzieci swoje przemówienie podnoszące na duchu inne mamy, opublikowała 5 miesięcy po tym, jak ona i jej mąż Travis Barker (48 l.) powitali na świecie syna, Rocky’ego.

Twoje ciało jest piękne na każdym etapie […] W czasie ciąży, kiedy promieniujemy i rośniemy, po porodzie, kiedy goimy się i kurczymy, a potem jest najtrudniej w tym okresie, gdy nasze ciała wciąż się przystosowują […] Wywierana na nas presja, abyśmy odbudowały się, gdy wszystko jest nowe i inne, jest nierealistyczna […] Staram się być dla siebie wyozumiała, gdy moje ciało znajduje nową normalność.

Kourtney Kardashian w bikini po ciąży

Członek Blink-182 i Kourtney Kardashian czekali miesiąc, aby udostępnić w sieci zdjęcia syna Rocky’ego, ale nadal nie pokazali jego twarzy. Od czasu narodzin dziecka celebrytka publikuje na Instagramie porady m.in. dotyczące ubierania się po porodzie czy podczas karmienia piersią.

Kourtney Kardashian i Travis Barker publikują zdjęcia synka

Kourtney Kardashian jest także mamą 14-letniego syna Masona, 11-letniej córki Penelope i 9-letniego syna Reigna z byłym chłopakiem Scottem Disickiem. Zaś Travis Barker ma syna Landona (20 l.) i córkę Alabamę (18 l.) z byłą żoną Shanną Moakler. Pozostaje także blisko swojej byłej pasierbicy Atiany.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: