Travis Barker wreszcie ujawnił imię, jakie wybrali dla swojego przyszłego dziecka, którego narodziny nastąpią już wkrótce. Po miesiącach podpowiedzi i tajemniczych wskazówek, para postanowiła podzielić się swoim wyborem.

Travis Barker potwierdza imię synka

Barker ujawnił imię podczas odcinka programu „One Life Once Chance With Toby Morse”, gdzie opowiadał o koncercie charytatywnym na Hawajach, którego nie mógł zagrać z powodu terminu porodu dziecka. W rozmowie prowadzący zapytał, czy chodzi o „Rocky 13 Barker”, który Travis wcześniej wspominał jako swoją propozycję. Muzyk potwierdził wybór, żartując, że jego syn „wyjdzie z pochwy mojej żony, robiąc przysiady i pompki”.

Travis Barker odwołuje europejskie koncerty Blink-182 z powodu komplikacji ciążowych Kourtney

Artysta nominowany do Grammy podzielił się również datą terminu porodu, która przypada „albo na Halloween, albo w pierwszym tygodniu listopada”. Już po ogłoszeniu ciąży przez gwiazdy reality show na czerwcowym koncercie zespołu Blink-182, Travis napisał na Instagramie, że „już” zna imię swojego syna.

W następnym miesiącu perkusista dyskutował nad wyborem imienia z 17-letnią córką, Alabamą, podczas jednego z odcinków programu „GOAT Talk” na kanale Complex.

Nastolatka skrytykowała wybór ojca, nazywając „Rocky 13” „złym” wyborem. Kiedy para celebrowała baby shower z motywem Disneya we wrześniu, Kardashian opublikowała – by później usunąć – zdjęcie, które wprawiło fanów w podejrzliwość, że Rocky to rzeczywiście imię dziecka.

Travis Barker założył t-shirt z kontrowersyjnym napisem

Na krótko opublikowanym materiale udostępnionym przez użytkownika Reddit, twórca marki Lemme zostawił notatkę na Drzewie Życzeń, obok której widać było inną wiadomość. Mimo że zdjęcie było nieco zamazane, życzenie zaczynało się od słów „Baby Rocky”. Wtedy niektórzy użytkownicy Reddit zasugerowali, że to imię brzmi jak „napój energetyczny lub batonik białkowy”, a inni zauważyli, że Sarah Michelle Gellar i Freddie Prinze Jr. już wybrali to imię dla swojego syna.

Amanda Becker, managerka ds. treści, dodała: „Zdaje się, że Kourtney pokazała na zdjęciu imię synka na Drzewie Życzeń z jej przyjęcia baby shower – wydaje się to być Rocky”. Kardashian zaskarbiła już swoją rodzinną tradycję wybierania nietypowych imion dla swoich dzieci. Mason to nazwa, którą jej pradziadek używał na rezerwacje w restauracji, a Reign znalazło się na jej liście propozycji jeszcze przed macierzyństwem.

Kourtney Kardashian ma już troje dzieci z byłym partnerem, Scottem Disickiem: córkę Penelope (11 lat) oraz synów Masona (13 lat) i Reigna (8 lat). Para rozstała się w 2015 roku, obecnie współwychowują troje swoich dzieci.

 

 

 Forum

Forum

 Forum