Kim Kardashian, królowa reality show i biznesmenka, obchodziła swoje 43. urodziny w piątek w jednym z najgorętszych miejsc w Beverly Hills. To wydarzenie okazało się być prawdziwą ucztą dla fanów show-biznesu, gdyż na imprezie pojawiły się nie tylko jej siostry, ale także znane gwiazdy Hollywood!

Kim Kardashian skończyła 43. lata

Uroczystość odbyła się w ekskluzywnej restauracji Funke, gdzie Kim pojawiła się w niesamowicie efektownej, czerwonej sukience z odważnymi wycięciami i wiązaniami po bokach. Cała rodzina Kardashian-Jenner również zachwyciła swoimi kreacjami. Khloé wystąpiła w białej sukience na ramiączkach, a Kendall zrobiła furorę w długiej sukience w panterkę z długimi rękawami. Młodsza siostra, Kylie, z kolei wybrała krótką sukienkę z czarnej skóry.

Kim Kardashian mówi, że „NIGDY nie próbowała piwa” i zaczęła popijać alkohol w wieku 42 lat

To jednak nie koniec gwiazd na tej niesamowitej imprezie! Kim zebrała wokół siebie czołówkę Hollywood. Hailey Bieber, żona Justina Biebera, zachwyciła nas swoim wyborem ubrań, nosząc zestaw w odcieniach beżu i brązu, włączając w to ogromną marynarkę.

Sexy 67-letnia Kim Cattrall gwiazdą nowej kolekcji bielizny Kim Kardashian

Na urodzinach pojawiły się również Kimora Lee Simmons, Lauren Sánchez i Ivanka Trump. Simmons zachwyciła nas swoją stylizacją i jeszcze bardziej swoim uroczym psem, który towarzyszył jej na imprezie. Lauren Sánchez wybrała klasyczną czarną sukienkę na ramiączkach, a Ivanka Trump zaskoczyła nas białą kreacją. Na imprezie zabrakło jednak Kourtney Kardashian, która lada moment urodzi swoje kolejne dziecko.