Scott Disick (37 l.) miał ostatnio sporo problemów na głowie. Wyszło na jaw, że zameldował się w ośrodku leczenia uzależnień a później media poinformowały, że jego związek z modelką Sofią Richie (21 l.) dobiegł końca. Mówi się, że Scott nie jest w najlepszej formie psychicznej. Teraz plotkuje się, że mężczyzna zbliżył się do Kourtney Kardashian (41 l.). Wrócą do siebie?

Kourtney Kardashian PRZYTYŁA na kwarantannie i jest dumna z wyglądu swojego ciała

Co dalej z relacją Scotta Disicka i Kourtney Kardashian?

Scott Disick i Kourtney Kardashian łączy długa przeszłość, zakończyli swój burzliwy związek kilka lat temu – jednak do tej pory fani pary liczą na to, że do siebie wrócą. Wciąż utrzymują bliski kontakt ze względu na dzieci i dodatkowo każde z nich jest teraz singlem. Osoba z bliskiego otoczenia pary zdradziła, jak wygląda ich relacja. Dadzą sobie jeszcze jedną szansę na miłość?

Kto bardziej pasował do Scotta Disicka – Kourtney czy Sofia?

Scott spędza zdecydowanie więcej czasu z Kourtney odkąd rozstał się z Sofią Richie. Fani natychmiast zaczęli łączyć ich w parę – informator postanowił zdradzić, jak wygląda naprawdę ich relacja.

Kendall Jenner OSKARŻA Scotta o mieszanie w głowie Kourtney Kardashian

Okazuje się, że Scott i Kourtney mimo ogromnego sentymentu do siebie nie zamierzają wchodzić dwa razy do tej samej rzeczki. Ich związek się skończył, co nie znaczy, że przestaną się kochać i wspierać. Scott na zawsze będzie już związany z Kourtney – łączy ich nie tylko przeszłość, ale i trójka dzieci.

Scott zawsze będzie kochał Kourtney, ale pod koniec dnia oboje wiedzą, że lepiej im jest, gdy są rodzicami, a nie partnerami życiowymi – zdradził informator w rozmowie z HollywoodLife.

Kourtney Kardashian i Scott Disick z dziećmi

Kourtney Kardashian i Scott Disick z dziećmi, fot.Forum/X17.

Kourtney także kocha Scotta, ale romantycznych uczuć między nimi nie ma. Lubią spędzać ze sobą czas i uważają, że jest to dobre dla ich dzieci. Udowadniają, że nawet po rozstaniu można pozostać w przyjacielskich relacjach i świetnie się dogadywać.

Nie tego spodziewali się fani pary, ale wygląda na to – że taki układ im w zupełności wystarcza.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Scott Disick, po rozstaniu z Sofią Richie, publikuje zdjęcie z wakacji z Kourtney

Scott Disick kupuje biżuterię po rozstaniu z Sofią Richie i wyjściu z odwyku (ZDJĘCIA)

OFICJALNIE! Scott Disick i Sofia Richie się rozstali

Kourtney Kardashian i Scott Disick prztulają się do siebie.

Kourtney Kardashian Scott Disick, fot.Forum/Mega Agency.

Kourtney Kardashian i Scott Disick przyłapani razem przez fotoreporterów.

Kourtney Kardashian i Scott Disick, fot.Forum/X17.