Scott Disick (36 l.) w przeszłości zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, jednak wydawało się, że w ostatnich latach wrócił na dobre tory, a związek z Sofią Richie (21 l.) mu w tym pomaga. Okazuje się jednak, że znów wrócił na odwyk.

Scott Disick i Sofia Richie WYGŁUPIAJĄ się na plaży w Malibu (ZDJĘCIA)

Scott Disick trafił na odwyk

Scott Disick miał zameldować się w ośrodku w Colorado, skąd wyciekły jego zdjęcia.

To prawda. Scott zameldował się tam w zeszłym tygodniu. Kourtney zażądała, aby skorzystał z pomocy. Przez ostatnie kilka tygodni było źle, a ona powiedziała, że nie pozwoli mu przebywać z dziećmi, chyba że zacznie leczenie – podał informator E! News.

Nie uwierzysz, czym zaskoczył Sofię Richie Scott Disick. Musi ją dobrze znać

Najnowsze doniesienia mówią jednak o tym, że Scott opuścił klinikę po tym, gdy dowiedział się, że informacje wyszły na jaw. Jego prawnik zaznaczył, że jest to ogromne naruszenie prywatności i zostaną podjęte odpowiednie kroki. Miał podjąć leczenie, ale z innego powodu.

Stara się w końcu poradzić sobie z bólem spowodowanym nagłą śmiercią matki, a następnie  ojca 3 miesiące później. Scott podjął decyzję, by w zeszłym tygodniu zameldować się w ośrodku i zająć się swoimi traumami, nie z powodu uzależnienia od alkoholu czy kokainy.  Z powodu naruszenia prywatności, wymeldował się i natychmiast wraca do domu. Jesteśmy zaniepokojeni tym i planujemy podjąć natychmiastowe działania prawne – brzmi oświadczenie prawnika przesłane dla HollywoodLife.com.

Mama Scotta zmarła w 2013 roku po ciężkiej chorobie. Niedługo później odszedł jego ojciec, jednak nigdy nie ujawniono przyczyny śmierci.

ZOBACZ: Jak zarabia i skąd bierze pieniądze Scott Disick? Kim byli jego rodzice?

Czekamy, aż sami zainteresowani zabiorą głos w tej sprawie.

Scott Disick

Scott Disick fot. Forum/Backgrid

Scott Disick z byłą partnerką Kourtney Kardashian

Scott Disick z byłą partnerką Kourtney Kardashian fot. Forum/Mega Agency

Scott Disick z dziećmi

Scott Disick z dziećmi fot. Backgrid USA / Forum

Scott Disick i Sofia Richie

Scott Disick i Sofia Richie fot. Mega Agency / Forum