Za nami tydzień pełen ekscytujących wydarzeń. Było jak u Hitchcocka – zaczęło się od trzęsienia ziemi, a potem było już tylko gorzej.

Trzęsieniem ziemi była oczywiście informacja o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Po dwóch latach małżeństwa pani Jolie
oświadczyła, że już ma dość. W ubiegłym tygodniu dowiadywaliśmy się kolejnych szczegółów na temat rozwodu stulecia – jak piszą o nim media. Podobno Angelina i Brad nie mogli się dogadać w sprawie wychowania dzieci. O tym, jak Pitta denerwowało zachowanie żony pisaliśmy tutaj.

Kolejny dramat to wspomnienia Anny Lewandowskiej. Żona Roberta Lewandowskiego w rozmowie z Magdą Mołek wyznała, że nie zawsze była bogata. Powiedziała, że w pewnym momencie jej mama musiała korzystać z pomocy Caritas. Po tym wyznaniu tematem dnia we wszystkich plotkarskich mediach była informacja, iż „Anna Lewandowska jako dziecko chodziła w dziurawych butach!”

W końcu tematem dnia stała się radosna nowina – Anita Lipnicka ogłosiła, że wyszła za mąż! Anita Lipnicka wyszła za mąż – pokazała zdjęcia (Facebook)

KOZACKI HIT tygodnia - głosuj na najbardziej GORĄCEGO newsa

Wkrótce potem dowiedzieliśmy się, że po Naomi Watts po 11 latach odeszła od swego partnera. Para wychowywała razem dwoje dzieci.

KOZACKI HIT tygodnia - głosuj na najbardziej GORĄCEGO newsa

To jeszcze nic. Środa zakończyła się żałobą w domach widzów, którzy pokochali Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana w Azja Express. Para odpadła z programu. Fani Majdanów rzucili pretensjami zalali Renatę Kaczoruk, którą obwiniali za raki finał odcinka. Skandal w Azja Express! Ulubieńcy widzów odpadli przez Renatę Kaczoruk?

 

KOZACKI HIT tygodnia - głosuj na najbardziej GORĄCEGO newsa

Koniec tygodnia upłynął nam pod znakiem czytania smutnych wyznań Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda powiedziała między innymi, że jest zmęczona siedzeniem w domu:

Ja przy********łam dupą o beton i czuję, że nie wiem, co dalej ze sobą zrobić. Zdaję sobie sprawę z tego, co czuje, czego nie chcę i co powoduje, że mam taką ogromną niezgodę na życie, ale ten stan doprowadza mnie do szału. Zawsze nosiłam w sobie radykalizm: jak dzieci, to troje, jak jestem feministką, to roz******lam wszystkich w wywiadach. Nagle okazało się, że muszę powiedzieć sobie samej: „Masz prawo czuć to, ale również coś innego. Kocham swoje dzieci, ale czasami chcę je zostawić w domu pod opieką i iść na mecz z kolegami albo przyznać się do tego, że po prostu nie dam rady czegoś zrobić – mówiła w rozmowie z onetem.

KOZACKI HIT tygodnia - głosuj na najbardziej GORĄCEGO newsa

Które z tych wydarzeń było – Waszym zdaniem – najgorętszym tematem tygodnia? O czym czytaliście najchętniej?

Głosujcie w Kozackiej sondzie!