Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że Piotr Kraśko stanie przed sądem. Dziś TVP poinformowała, że znany prezenter przez lata unikał płacenia podatków.

Piotr Kraśko ma kolejne kłopoty

TVP Info ujawnia, że na skutek kontroli w 2017 roku , że od 2012 r. Kraśko nie składał rocznych zeznań podatkowych. Poinformowano, że od 2008 roku prowadzi działalność gospodarczą, ale nie wykazał w niej żadnych przychodów ani obrotów.

Piotr Kraśko stanie przed sądem. Prokuratura przygotowała akt oskarżenia

To jednak nie zwalnia przedsiębiorcy ze składania PIT-ów.Według  Analizy Jednolitego Pliku Kontrolnego wykazały, że w tym okresie z samej tylko działalności gospodarczej mógł zarobić 2,8 mln, zaś z etatu w TVP (prowadził wówczas Wiadomości) zarobił 700.000 złotych.

Piotr Krasko prowadził samochód przez wiele lat bez uprawnień!

Jak informuje TVP „wartość wszystkich zaległości wobec skarbu państwa, zarówno od dochodów ujawnionych przez skarbówkę, jak i tych, do których przyznał się sam Kraśko, wyniosła prawie 850 tys.”

Jednak okazuje się, że, że ‚Kraśko ujawnił nie tylko dochody, które ustaliła skarbówka, ale również pozostałe, uznano za okoliczność łagodzącą i w rezultacie sprawę zamknięto.”

Wg TVP Kraśko bądź co bądź z opóźnieniem, ale uregulował wszelkie należności wobec Państwa.

 

 

 

 

scena z: Piotr Kraśko, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Piotr Kraśko, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko, SK:, , fot. AKPA/AKPA