Zwierzenia aktorek dotyczące wykorzystywania seksualnego, jakiego w przeszłości były ofiarami, ośmielają kolejne osoby do głośnego mówienia o koszmarnych doświadczeniach. Przy okazji wychodzi na jaw prawda o oprawcach, którzy do tej pory byli postrzegani jako wspaniali bohaterowie Hollywood.

Joanna Krupa wywołała BURZĘ w Hollywood mówiąc o ofiarach Weinsteina

Dziś światło dzienne ujrzała kolejna dramatyczna sprawa sprzed lat. Aktorka Kristina Cohen oskarżyła o gwałt Eda Westwicka, aktora doskonale znanego między innymi z Plotkary.

Cohen wspomina dzień, gdy razem z producentem (z którym się wtedy spotykała) pojechała do domu Westwicka. Obaj panowie się przyjaźnili, dziewczyna nie podejrzewała więc niczego złego. Szybko okazało się, że wizyta nie jest jedynie miłym spotkaniem.

Chciałam wyjść, gdy usłyszałam, jak Ed sugeruje, że „wszyscy powinniśmy się pie**ć”. Producent nie chciał jednak, żeby Ed poczuł się nieswojo w związku z naszym wyjściem. Ed nalegał, żebyśmy zostali na kolację. Powiedziałam, że jestem zmęczona i chcę już iść, próbowałam jednocześnie wyjść z domu. Ed powiedział, żeby się zdrzemnęła w sypialni dla gości. Producent stwierdził, że zostaniemy 20 minut, żeby wszystko załagodzić, a potem pojedziemy.

Poszłam więc i położyłam się w pokoju dla gości, gdzie w końcu usnęłam. Obudziłam się, gdy Ed leżał na mnie, z palcami w moim ciele. Powiedziałam mu, żeby przestał, ale on był silny. Walczyłam z nim tak mocno, jak mogłam, ale on chwycił moją twarz, zaczął mną potrząsać i mówić, że chce mnie pie**ć. Byłam sparaliżowana, przerażona. Nie mogłam mówić. Nie mogłam się poruszać. Położył mnie i zgwałcił – pisze aktorka.

To KONIEC kariery Kevina Spacey’a?

To był koszmar, a kolejne dni wcale nie były lepsze – dodaje Kristina.

Potem okazało się, że producent o całe zło oskarżył aktorkę. Kristina wspomina, jak powiedział jej, że to ona była winna, bo brała w tym udział. Jednocześnie zagroził, że jeśli kobieta powie o zajściu komukolwiek, Ed ją zniszczy, a ona będzie mogła zapomnieć o karierze.

Tending to my own garden 👒🌿🌷

Post udostępniony przez Kristina Cohen (@kristinamariecohen)

#tbt post Calamigos Ranch 🦋

Post udostępniony przez Kristina Cohen (@kristinamariecohen)

Kristina Cohen: Ed Westwick mnie ZGWAŁCIŁ

Kristina Cohen: Ed Westwick mnie ZGWAŁCIŁ