2 marca na antenie Polsatu debiutuje nowy show The Story Of My Life – Historia naszego życia . W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Gośćmi nowej produkcji Polsatu będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. Zobaczcie nowy zwiastun programu i pierwsze zdjęcia par, które mają na tyle odwagi, by razem z Katarzyną Montgomery odbyć emocjonującą podróż w czasie i spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość!

Katarzyna Montgomery została prowadzącą talk-show The Story Of My Life

– Tak intymne spotkanie w programie telewizyjnym rzadko się zdarza. Bez epatowania przekraczaniem granic udaje się w nim przełamać tabu i porozmawiać o przyszłości. O tym, co spotka każdego z nas, a lęk przed czym tak intensywnie staramy się w sobie zagłuszyć, na różne sposoby szukając eliksiru młodości – zdradza prowadząca The Story Of My Life – Historia naszego życia. – Pary, które zaprosiłam, zaczynały tę zabawę w podróż do przyszłości z lekkim niepokojem, nie wiedziały co je czeka, jaka będzie reakcja partnera, bliskich. Z każdą chwilą spędzoną w studiu widziałam jak duże znaczenie dla ich relacji ma ta możliwość skonfrontowania się z tym, co może na nas czeka, szybciej niż się spodziewamy.

– Żegnali się ze mną z nową energią i planami na przyszłość. Często zdumieni jak niewinny eksperyment – zabawa może mieć terapeutyczną i inspirującą moc. Jestem wszystkim parom wdzięczna za to, że zdecydowały się wyjść ze swojej strefy komfortu. Z różnym stażem związków, w różnym wieku i na różnych etapach życia dali piękną lekcję na temat miłości – dodaje Katarzyna Montgomery.

Radek Liszewski zabrał żonę na salony (FOTO)

W każdym odcinku The Story Of My Life – Historia naszego życia goście programu zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 – 30 lat oraz 40 – 60 lat. A Katarzyny Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

Premiera The Story Of My Life – Historia naszego życia na antenie Telewizji Polsat już w piątek 2 marca, po emisji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków.

Zdjęcia wszystkich gwiazd – uczestników show – znajdziecie w galerii