19 maja 2018 roku odbył się huczny ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego. Para po roku małżeństwa spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Królowa Elżbieta nie będzie świętować pierwszej rocznicy ślubu wnuka – ma zupełnie inne plany.

Pierwsza rocznica ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego

Minął już prawie rok odkąd Meghan Markle i książę Harry powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, na oczach całego świata. Okazuje się jednak, że plany dotyczące pierwszej rocznicy ślubu książęcej pary ulegną zmianie, ponieważ Królowa Elżbieta nie zamierza świętować razem z małżonkami.

Meghan Markle podjęła odważną decyzję: będzie tego żałowała?

Królowa Elżbieta II została zaproszona na inne królewskie wesele, które odbędzie się 18 maja. Przed ołtarzem stanie Thomas Kingston i Gabriella Windsor. Para weźmie ślub w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor, dokładnie tak jak zrobili to rok temu księżna Meghan i książę Harry. W weekend rocznicowy prawdopodobnie i tak nie zobaczymy Meghan Markle i księcia Harry’ego –  będą oni już zajęci nowo narodzonym dzieckiem.

Meghan Markle ma NA DZIŚ wyznaczony termin porodu, tymczasem książę Harry zostawił ją w domu

Kim jest Gabriella Windsor?

Gabriella Windsor to 38-letnią córką brata stryjecznego Królowej Elżbiety II – księcia Michała z Kentu. Jest obecnie 51. w kolejce do tronu. Gdy na świecie pojawi się dziecko Meghan i księcia Harry’ego będzie 52. Przyjęcie weselne księżniczki Gabrielli i jej przyszłego męża odbędzie się we Frogmore Hause, dokładnie tak jak było w przypadku Meghan i Harry’ego.

5ae9b4d8-c3
3-87
Meghan i Harry