Ostatnio gruchnęła wieść, że Piotr Cugowski rozstał się z dziennikarką telewizyjną, Elizą. Pobrali się w 2008 roku, ale niestety małżeństwo rozpadło się po 14 latach. Informacja o ich rozpadzie po raz pierwszy pojawiła się, gdy w programie „Jaka to melodia?” pozdrowił swoją „narzeczoną”, co wywołało konsternację widzów. Jakiś czas później w rozmowie z Martą Surmik w „Pytaniu na śniadanie”, Cugowski zdradził, że podczas nagrań programu na widowni wspierały go dwie ukochane kobiety, mając na myśli swoją mamę i… nową partnerkę:

Mogę tylko zdradzić, że była mama i moja narzeczona. Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem „lekarzem dusz”, a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem.

Piotr Cugowski ROZSTAŁ SIĘ z żoną. Ma już nową narzeczoną!

Piotr Cugowski wiedzie już nowe życie u boku lekarki Karoliny, która pojawiła się na charytatywnym kalendarzu „Artyści zwierzakom”, dla którego para wzięła udział w sesji zdjęciowej. Według Pudelka podobno Karolina znała  się z byłą żoną muzyka, razem udzielały się charytatywnie w Lublinie, a przed dwoma laty wystąpiły wspólnie na scenie.

Członkowie Budki Suflera mają żal do Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk odpowiada: „Nie mam z tymi ludźmi nic wspólnego”

Krzysztof Cugowski o rozstaniu syna

Fakt skontaktował się z ojcem Piotra, Krzysztofem Cugowskim. Lider zespołu „Budka Suflera” potwierdził tabloidowi, że jego syn w tajemnicy przed mediami rozwiódł się z żoną.

Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można – informuje Krzysztof Cugowski. 

Przyznał też, że już zdążył poznać nową narzeczoną syna:

Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy muszę poznać – odparł.

Piotr Cugowski, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Piotr Cugowski SK: , , fot. Gr¹bczewski/AKPA

Krzysztof Cugowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA