Kiedy w 2018 roku Krzysztof Cugowski odwiedził studio Dzień Dobry TVN ze swoim najmłodszym synem, Krzysztofem juniorem, powiedział, że ma nadzieję, iż syn nie pójdzie w ślady jego i swoich dwóch starszych braci i nie zostanie muzykiem.

Najmłodszy Cugowski na scenie [VIDEO]

Mam nadzieję, że chociaż on będzie robił coś innego, bo wystarczy już trzech Cugowskich na scenie muzyczne – mówił Cugowski senior.

Jego wizja chyba się spełni – syn zaczął studia aktorskie w Londynie i już niedługo wystąpi w swojej pierwszej roli.

Zawsze oglądaliśmy bardzo dużo filmów, później próbowałem aktorów naśladować. Takie filmy, jak ‚Chłopaki nie płaczą’ czy ‚Kiler’ to znam na pamięć – mówi Cugowski junior.

Piotr Cugowski zabiera żonę na salony (FOTO)

Teraz będzie miał okazję sprawdzić się w praktyce. Ojciec Krzysztofa w rozmowie z Faktem zdradził, że jego latorośl za parę dni stanie na planie:

Zaczynają kręcić pod koniec lipca. Zobaczymy. Jak dobrze im pójdzie, to będzie następny sezon. Mój syn ma kontrakt do lutego na jeden sezon. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą – powiedział muzyk.

Serial, w którym zagra Cugowski, jest oparty na książkach Julii Queen. Akcja serialu jest osadzona w 19-wiecznej Anglii. Nie wiadomo jeszcze, jaki tytuł będzie nosił serial.

Życzymy powodzenia!

Krzysztof Cugowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Cugowski junior, screen z programu Dzień Dobry TVN

Piotr Cugowski, Wojciech Cugowski, Krzysztof Cugowski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Piotr, Krzysztof Cugowski, Krzysztof – junior, Wojtek. Fot. Krzysztof Jarosz / FORUM

Lublin. 24.02.11. Krzysztof Cugowski, lider Budki Suflera, wraz z synami. Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski junior, Krzysztof Cugowski, Wojciech Cugowski, Fot. Forum