Doktor Krzysztof Gojdź wrzucił na swój Instagram zdjęcie ze Scarlett Johansson. Lekarz jest zachwycony gwiazdą: „skromna, przemiła, otwarta” – pisze o niej.

Tak wygląda apartament Krzysztofa Gojdzia w Miami na Florydzie

Krzysztof Gojdź – co robi, gdzie mieszka, dlaczego wyjechał z Polski?

Kilka lat temu Gojdź pojawił się w Warszawie. Lekarz medycyny estetycznej szybko zdobył masę przyjaciółek z kręgów show-biznesowych. Wiele z nich było „wizytówkami” doktora, który reklamował swoją klinikę jako miejsce, w którym kobiety zyskują pewność siebie i urodę, nie tracą jednak naturalności.

Szybko okazało się, że w Polsce Gojdź ma tyle samo przyjaciół, co wrogów. Lekarz był skonfliktowany z innymi ekspertami od medycyny estetycznej. Niektórzy zarzucali mu, że zamiast pracować na markę, lansuje się w mediach plotkarskich i chodzi na eventy z gwiazdami.

Krzysztof Gojdź pokazał zdjęcie z młodości: Nie wiedziałem co to botoks, kwas

Pogodny i otwarty doktor Gojdź wystąpił jeszcze w Tańcu z gwiazdami. Pieniądze, które zarobił, przeznaczył na cel charytatywny. Potem doktor sprzedał klinikę w Warszawie i wyprowadził się do Miami.

Na swoim Instagramie pisał niedawno o motywach, dla których opuścił Polskę:

Popularność, którą zdobyłem w Polsce w mediach, szybko zaczęła przekraczać próg prywatności. W pewnym momencie poczułem, że jestem bardziej celebrytà niż lekarzem w mediach, co zaczęło mi przeszkadzać. Dlatego postanowiłem wyciszyć się, uciec od tego zgiełku i cyrku medialnego. Przez kilka lat „wyskakiwałem z lodówki”, było mnie pełno w mediach. A media wiadomo – pisały głównie to co się klika, a mniej o mojej pracy zawodowej, wykładach po całym świecie czy poświęceniu dla pacjentów. A to dobro pacjentów, moje wsparcie dla nich było dla mnie najważniejsze. Nikt nie pisał o setkach tych, którym pomagałem bezpłatnie, o godzinach spędzonych z nimi, o nieprzespanych nocach po emocjach każdego dnia. Bo ja przeżywałem w głębi serca każdy dramat ludzki. To w pewnym momencie może wykończyć każdą wrażliwą osobę.
Zapragnąłem ciszy i spokoju wokół siebie, odpoczynku po ostatnich intensywnych latach pracy w klinice i w mediach. Prywatności i anonimowości, której zaczęło mi brakować.

I to znalazłem w moim ukochanym miejscu w Miami Beach – wśród słońca, palm i pięknych plaż.
Po pół roku resetu od wszystkiego nabrałem nowych sił i zaczynam działać… REVIVE = przywrócić do życia / dać nową siłę i energię.. – Gojdź już zapowiadał nowe otwarcie.

Krzysztof Gojdź zmaga się z poważną chorobą!

Dziś na profilu lekarza pojawiło się jego selfie ze Scarlett Johansson.

So nice to meet and chat with Scarlett Johansson. Skromna, przemiła, otwarta. Uwielbiam takich ludzi. Nr 1 Hollywood Star right now in US and still so modest. ❤️❤️😍😍😘😘 – napisał częściowo po polsku, częściowo po angielsku doktor.

Trzymamy kciuki za sukcesy za wielką wodą. Może Scarlett znajdzie się w gronie klientek doktora?

Gojdź w Tańcu z gwiazdami: Nie mam żadnego pojęcia o tańczeniu

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nazwisko Gojdź stało się w Polsce synonimem medycyny eststycznej i dbania o siebie w naturalny sposób. Stworzona przeze mnie Holistic Clinic była przez kilka ostatnich lat nr 1 najnowocześniejszà klinikà w Polsce. (Czas przeszły bo niestety już nie jest odkad przekazałem jà w inne ręce). Wyznaczałem trendy zaròwno w Polsce jak i na świecie szkolàc lekarzy w Europie, Azji, Australii, Stanach Zjednoczonych. Każda pacjentka widziała, że nie nie przeobrażę jej w plastikowego glonojada. Kolejek do mnie na 12 miesięcy do przodu zazdrościła część środowiska lekarskiego nastawionego na zarabianie kasy a nie na pomoc innym. Przerabiałem medialna nagonke i czarny PR na zlecenie towarzystwa z medycyny estetycznej, które wydawało spore pieniadze chcàc mnie oczernić, umniejszyć moje wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Aż wreszcie odpuścili bo Gojdź był nie do zatopienia. Wtedy zaczęli go naśladować, kopiować, lansować swoje usługi "na Gojdzia". Ci co najbardziej opluwali teraz kopiujà "holistyczne podejście do pacjenta". Oj jakie to polskie nieprawdaż?! Tysiàce pacjentek pisze do mnie na FB z pytaniem czy i gdzie będę przyjmował, czy może jeszcze w Polsce? Podjàłem życiowà decyzję aby wyjechać do mojego wymarzonego Miami Beach na Florydzie i tutaj rozwijać sieć klinik. Teraz oficjalnie mogę napisać: już za 2 miesiàce otwieram moje pierwsze miejsce w US. Będzie się działo... REViVE! #new #lovemylife

Post udostępniony przez Krzysztof Gojdź MD, PhD (@drchrisgojdz)