W Tele Tygodniu Krzysztof Ibisz wspólnie z byłą żoną Anną Zejdler-Ibisz opowiadają o tym, jak wygląda ich codzienne życie.

Zapewniają, że żyją w prawdziwej przyjaźni. Najwyraźniej nie mają innego wyjścia, bo od połowy września razem prowadzą Studio Weekend w Polsacie.

Ibisz to telewizyjny weteran. I prawdziwy dżentelmen. Odcinki na żywo nie stanowią dla niego najmniejszego problemu. Ania dopiero zadebiutowała w roli współprowadzącej program. Może jednak liczyć na wsparcie ze strony byłego męża.

Krzysztof się mną opiekuje. Przywozi do studia, odwozi. Ma przygotowane karteczki i flamastry do podkreślania tekstu. Zawsze ma dla mnie kanapkę. Na każdym kroku dba o mój komfort, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Jest lepiej niż się spodziewałam. Myślałam, że będzie większy stres, więcej nieprzewidzianych sytuacji. W końcu to jest program na żywo – powiedziała Zejdler – Ibisz.

Jak sobie radzą Krzysztof i Anna można zobaczyć już dzisiaj. W programie będą gościć Andrzeja Piasecznego i lidera Formacji Nieżywych Schabuff, Olka Klepacza. W Studio Weekend siły połączą też królowie disco polo – Sławomir Świerzyński z Bayer Full i Marcin Miller z Boys! Wystąpią razem.

Krzysztof Ibisz dba o byłą żonę