Krzysztof Jackowski zasłynął, wspierając policję w poszukiwaniu zaginionych osób. Oprócz tego, jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie regularnie dzieli się swoimi wizjami.

Krzysztof Jackowski znowu nie ma dla nas dobrych wieści. Co czeka nas w najbliższym miesiącu?

Krzysztof Jackowski o premierze

Ostatnia przepowiednia Jackowskiego dotyczy sytuacji politycznej w Polsce. Tym razem Jackowski nie podał jednak ogólnych wiadomości, a skupił się na premierze Mateuszu Morawieckim.

Tradycyjnie z przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego wyłania się mroczna wizja nadchodzącej przyszłości.

Krzysztof Jackowski o 2021 roku. „Ludzie będą bali się oddychać”

Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję – ogłosił. Stoi przed nim dwóch mężczyzn. Sądzę, że ci mężczyźni nie są z rządu. Tym dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi.

Decydujący ma być okres najbliższych miesięcy.

Najbliższy czas 2-3 miesięcy będzie czasem bardzo ścisłej decyzyjności premiera, nawet w stosunku do tego, co się teraz dzieje. Grzecznej, ale chwilami bezwzględnej decyzyjności. Ale uwaga, mam takie wrażenie, że w pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymieniony – doprecyzował.

Krzysztof Jackowski radzi Polakom, aby skorzystali z OSTATNICH takich chwil

Myślicie, że jego przepowiednia się spełni?

 

 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski na kanapie

Krzysztof Jackowski/fot. FORUM

 

Mateusz Morawiecki w wizji Krzysztofa Jackowskiego

Mateusz Morawiecki, fot. AKPA/AKPA