Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, ostatnio cieszy się dużą popularnością. W tych trudnych czasach, jesteśmy bardzo ciekawi, co przyniesie przyszłość. Tym razem wypowiedział się na temat sytuacji w naszym kraju, która nie będzie najciekawsza.

Przerażająca przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na listopad: Czeka was coś o wiele gorszego

Krzysztof Jackowski: Spacerowanie może zostać poważnie utrudnione

Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń – już niedługo nasza wolność zostanie jeszcze bardziej ograniczona.

Drodzy Państwo, trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam.

Jasnowidz wypowiedział się też na temat trwających strajków kobiet. Uważa, że mają rację, ale to doprowadzi do kolejnych ograniczeń.

Co z tak zaognionej sytuacji wyniknie? Uważam, że w niedzielę zostanie ogłoszona decyzja i od poniedziałku będzie się nam trudno funkcjonowało z powodu dyscypliny, która zostanie nam narzucona.

Przerażająca przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na najbliższy czas: Wszystko RUNIE

Zabrał głos w sprawie Jarosława Kaczyńskiego.

Cokolwiek myślimy o panu Kaczyńskim, jego odezwa była w kierunku tworzenia ruchu oporu, bo za chwilę Polska może nie być Polską. On wie, że kraj jest zagrożony. Ale nie tymi protestami, bo te protesty nie są w stanie rozbić państwa. Ale za tym wszystkim stoją rzeczy, które się mają wydarzyć.

Krzysztof Jackowski o nachodzącej zimie: Będzie inna niż wszystkie. Nie z powodu pogody

Jackowski już od dawna mówi, że w listopadzie nastąpi przełom. Trudna sytuacja ma dotyczyć nie tylko Polski, ale reszty świata. Zachęca nawet, aby przygotować zapasy jedzenia.

Będzie czekał nas 3-tygodniowy zdyscyplinowany czas. Listopad to będzie czas, w którym odkryje się drugie dno sytuacji, która jest. Wojsko na ulicach, które także zapowiadałem, to nie przypadek i to drugie dno właśnie w listopadzie zacznie się odkrywać. W listopadzie zrozumiemy, że świat stanął przed o wiele groźniejszą sytuacją, jak tylko zaraza. Na to należy się przygotować. Rozsądnym jest przygotować nawet prowiant na czas trudny, który nas czeka.

Krzysztof Jackowski w "Pytaniu na Śniadanie"

Krzysztof Jackowski w „Pytaniu na Śniadanie” fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 "Pytanie na sniadanie" - Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski/fot. AKPA