Krzysztof junior walczy o spadek po ojcu. Krzysztof Krawczyk cały testament przepisał żonie, Ewie. Syn artysty żyje w biedzie, choruje na epilepsję i utrzymuje się jedynie z renty inwalidzkiej.

Syn Krzysztofa Juniora walczy o pieniądze

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w STRASZNYCH warunkach. Wstrząsający reportaż na jego temat

Po programie „Uwaga” okazało się, że Krzysztof junior żyje w opłakanych warunkach u wujka, u którego odbywa się libacja alkoholowa w Łodzi. Dlatego większość czasu przebywa na mieście. Na dodatek ma założoną niebieską kartę na policji, ponieważ był ofiarą przemocy fizycznej. Podobno Ewa Krawczyk próbuje się dogadać z pasierbem, ale nalega, aby zrezygnował z prawników.

Wczoraj „Uwaga TVN” wyemitowało trzecią część reportażu, w którym ujawniono rozmowę macochy z synem Krawczyka, którą nagrał przed rozprawą sądową o testament.

Krzysiu, ja nie wiem, jak ty chcesz to zrobić, ale proszę cię, weź, zobacz to wszystko. Dogadajmy się. Przecież wszystko mamy w dokumentach. Ja wiem, co ja mam zrobić. Bo tatuś… Nic więcej nie zrobię, to, co obiecałam ojcu. Obiecałam dużo. Moje serce jest dla ciebie. Ja chcę ci bardzo pomóc, bardzo – mówi Ewa Krwaczyk.

Przekonuje, że nic nie może zrobić, dopóki on ma prawnika, który uwiązał mu ręce. Uważa, że gra na jego szkodę:

Wiesz, ona nie dba o twoje interesy, tylko jak tutaj na nazwisku zarobić kasę. Tacy są – hieny, niestety, prawnicy. To są prze…y. Nie masz ciekawej sytuacji, od razu ci powiem. Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz – tłumaczy wdowa po Krawczyku.

Dodaje, że jeśli zrezygnuje z prawnika, w rodzinie będzie spokój i prasa przestanie o nich pisać, to wynajmie mu mieszkanie:

Ja będę miała dokumenty, że ty sam ze mną, to ja ci wynajmę mieszkanie, powiesz mi, ile kosztuje, wyprowadzasz się i żyjesz jak człowiek. Twoja decyzja, Krzysiu. Czy chcesz się pier… z panią mecenas i dalej klepać biedę, czy chcesz mojej pomocy, która jest – kończy Ewa Krawczyk.

Syn Krawczyka zarzuca Ewie Krawczyk utrudnianie kontaktu z ojcem. Wdowa KOMENTUJE

Adwokat Krzysztofa Krawczyka juniora wyjaśnia, że jeżeli obydwie strony chcą rzeczywiście dokonać podziału tego spadku, to drugiej stronie nie przeszkadza prawnik.

Przepisy są jednoznaczne, ile przysługuje i komu. Przecież to jest w interesie obydwu stron, żeby nikt nie miał wątpliwości, że czyjeś interesy nie zostały zabezpieczone – mówiła adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka.

Krzysztof i Ewa Krawczyk Fot.Forumgwiazd.com.pl / Forum

Ewa Krawczyk Fot.Radoslaw Nawrocki / Forum

Krzysztof Krawczyk Fot.TVP / Forum

Syn Krzysztofa Krawczyka fot. screen uwaga.tvn.pl

Syn Krzysztofa Krawczyka fot. screen uwaga.tvn.pl