Krzysztof Krawczyk zmarł półtora miesiąca temu. Ostatnio syn artysty, Krzysztof junior (47 l.) wystąpił w programie „Uwaga”. Okazało się, że mężczyzna nic nie dostał z testamentu ojca.

Ewa Krawczyk o Krzysztofie Juniorze

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w STRASZNYCH warunkach. Wstrząsający reportaż na jego temat

Krzysztof junior przekonywał w programie, że próbował dogadać się z ojcem w kwestii alimentów, ale kontakt utrudniała Ewa Krawczyk. Warto zauważyć, że mężczyzna choruje na epilepsję i utrzymuje się jedynie z renty inwalidzkiej.

Przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać – wyznał w programie „Uwaga” Krawczyk junior.

Po programie „Uwaga” okazało się, że syn muzyka żyje w opłakanych warunkach u wujka, u którego odbywa się libacja alkoholowa w Łodzi. Dlatego większość czasu przebywa na mieście. Na dodatek ma założoną niebieską kartę na policji, ponieważ był ofiarą przemocy fizycznej.

Krzysztof Krawczyk ożenił się trzy razy z TĄ SAMĄ KOBIETĄ. Dlaczego?

Krzysztof Cwynara, piosenkarz i kompozytor stara się wspierać Krzysztofa juniora.

Według Krzysztofa Juniora, to Ewa Krawczyk utrudniała kontakt z tatą i cały testament został przepisany właśnie na nią. Żona zmarłego artysty komentuje:

Nie będę komentowała dokumentu TVN z udziałem Krzysztofa juniora, ponieważ z tego, co wiem, był on nakręcony w styczniu tego roku, jak żył mój mąż. Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał – tłumaczy wdowa dla „Super Expressu”.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Znane osoby oddały hołd legendzie

Z kolei Andrzej Kosmala, manager i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka twierdzi, że syn piosenkarza jest zmanipulowany przez złych ludzi:

Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił. Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej. Jeśli chodzi o pogrzeb, to Krzysztof stał koło mnie. Powiedziałem do niego, żeby pożegnał się z ojcem i on to zrobił. Dotknął trumny. Dzisiaj Ewa rozmawiała z Krzysiem. Chce, by ich relacje były jak najlepsze. Próbuje z nim rozmawiać i dojść do porozumienia – mówi „Super Expressowi” Andrzej Kosmala.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Ewa Krawczyk Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Krzysztof Krawczyk Fot. TVP / Forum