Krzysztof Zalewski (35 l.) jako 18-latek wygrał program „Idol”. Powrócił po latach z nowym image i muzyką. Szybko zyskał fanów i obecnie jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Zalewski bardzo chroni swojej prywatności, ale podczas koncertu live zdecydował się pokazać żonę i syna.

Krzysztof Zalewski ujawnił, że ma SYNA

Krzysztof Zalewski pokazał żonę i syna

Krzysztof Zalewski jest mężem Olgi Tuszewskiej, managerki Moniki Brodki. Niecały rok temu, podczas jego wizyty w „Dzień Dobry TVN”, wydało się, że ma syna. Rozmawiał wtedy z prowadzącymi o zabezpieczaniu krwi pępowinowej przy porodzie dziecka.

Muzyk podczas epidemii koronawirusa robi w domu koncerty live dla swoich fanów. Podczas ostatniego z nich pokazał synka, 2-letniego Lwa i ukochaną.

Krzysztof Zalewski pokazał syna

Krzysztof Zalewski pokazał syna

Krzysztof Zalewski pokazał żonę i syna

Krzysztof Zalewski pokazał żonę i syna

Krzystof Zalewski zagrał w krwawym filmie

Krzysztof Zalewski – kariera

Krzysztofa poznaliśmy w 2002 roku w programie „Idol”.  Po zwycięstwie nagrał płytę „Pistolet” i na jakiś czas przerwał karierę. W 2013 roku powrócił z nową płytą „Zelig” – zmienił także swój wizerunek. Trzy lata później wydał krążek „Złoto” nominowany do Fryderyka. W 2018 popularność przyniósł mu album „Zalewski śpiewa Niemena”.

Dzięki Kochani! Do następnego!:)❤️

Gepostet von Facebook app am Montag, 30. März 2020