Kontrowersyjny wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego został wyemitowany, gdy książę Filip przebywał w szpitalu. Pojawiały się doniesienia, że rodzina królewska ukrywa przed nim, jakie kwestie wyszły podczas rozmowy i nie mówią mu wszystkiego. Okazuje się, że było inaczej. Książę go obejrzał i miał swoją opinię.

Piers Morgan obrażał Meghan Markle. Teraz ujawnił SZOKUJĄCE wiadomości od rodziny królewskiej

Książę Filip o wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry’ego

Wielu ekspertów twierdziło, że para królewska powinna była poprosić o przełożenie emisji wywiadu ze względu na zły stan księcia Edynburga. Tak się jednak nie stało. Ich rozmowa z Oprah Winfrey wywołała burzę. Meghan powiedziała m.in, że zmagała się z myślami samobójczymi i nie uzyskała pomocy ze strony monarchii, gdy była w złym stanie psychicznym.

Meghan Markle wyznała, że miała myśli SAMOBÓJCZE. Reakcja rodziny królewskiej była SZOKUJĄCA

Gyles Brandreth, królewski biograf oraz przyjaciel księcia Filipa w rozmowie z „Daily Mail” powiedział, że zdążył on obejrzeć wywiad. Uważał, że to szaleństwo i nic dobrego z niego nie wyniknie. Podobne odczucia miał odnośnie wywiadów księżnej Diany i księcia Karola w latach 90-tych.

Nie przeszkadzało mu, że wywiad został wyemitowany, gdy był w szpitalu. Tym, co go martwiło, było to, że para była zajęta opowiadaniem o własnych problemach publicznie.

Książę Harry opublikował poruszający wpis na temat księcia Filipa. Wspomniał o nienarodzonej córeczce

Filipowi nie podobało się również to, że Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków jako członkowie rodziny królewskiej i przenieśli się za granicę. Twierdził, że ta decyzja „nie była właściwa, ani dla kraju, ani dla nich samych”. Uznał, że ich plany są „naiwne”.

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey fot. YouTube

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey

Meghan i Harry podczas wywiadu u Oprah Winfrey fot. YouTube

Książę Filip

Książę Filip fot. / PA Images / Forum

Książę Filip

Książę Filip fot. News Licensing / Forum